Спецпроєкти

У Львові розпочинає роботу Вуличний університет


Лекції просто неба, фахові і відверті розмови зі спеціалістами різних галузей, відсутність оцінок, іспитів і вікових обмежень. У Львові вже вкотре розпочинає роботу Вуличний університет. Його основною локацією стане Парк імені Івана Франка.

Організатором освітніх заходів цього року є «Фундація Регіональних Ініціатив».

Заняття у Вуличному університеті розпочнуться вже 23 червня. Першу лекцію («На що звернути увагу при проходженні співбесіди») прочитає практикуючий HR з 9-річним досвідом роботи в управлінні персоналом, сертифікований психолог (диплом Європейської асоціації психотерапевтів) та бізнес-тренер Оксана Щур.

«Наш Вуличний університет проводитиметься в період літніх канікул, як і попередні такі заходи. Він матиме на меті не лише донести до студентів ВУ корисну та цікаву інформацію, а й перезнайомити усіх між собою з допомогою нетворкінгу. Напевно, це і буде нашою особливістю», – розповіла bit.ua Анастасія Костюк, координаторка Вуличного Університету.

Тематика наступних лекцій наразі невідома, організатори зважатимуть на побажання учасників. У реєстраційній формі, яку потрібно заповнити для участі в заходах, учасники можуть вказати, якого спікера хочуть послухати у форматі Вуличного університету.

«Лекції проводитимуться раз на два тижні. Локація залишатиметься незмінною. Лише будемо мігрувати в межах самого Парку ім. І. Франка. Зараз у наших планах – запрошення спікера, який спеціалізується у сфері медицини», – зазначила Анастасія Костюк.

Лекції Вуличного університету – безкоштовні. Вікових обмежень щодо участі теж немає. Організатори запрошують усіх, кому цікава неформальна освіта.

Реєстрація на лекцію Оксани Щур (23 червня, 18.00): https://goo.gl/9bnMDj

Фото: Depositphotos

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь