Спецпроєкти

Як це працює: велосипедна карта Львова


Львівські активісти розробили онлайн-карту для велосипедистів. На мапі зображено усі велодоріжки та веломаршрути, а також інші об’єкти, які знадобляться власникам двоколісних. За словами розробників, це найповніша і найактуальніша велокарта Львова.

Над створенням велокарти на волонтерських засадах працювали львів’яни Юрій Тер-Арутюнян і Богдан Тхір з колегами. Під час роботи над проектом активісти об’єднались у громадську організацію «Зручне місто» і займаються удосконаленням мапи.

«Основні об’єкти карти відокремлені різними шарами. Є можливість переглядати їх разом і по черзі. Це, зокрема, велопрокати, веломайстерні, веломагазини, велопарки, скейтпарки, велотреки, велопарковки (із зазначенням типу та кількості стійок), велодоріжки (зеленим кольором позначено діючі, жовтим – ще не здані в експлуатацію), веломаршрути та станції муніципального велопрокату Nextbike», – розповів у коментарі bit.ua Юрій Тер-Арутюнян.

Для постійної актуалізації карти львівських велосипедистів закликають повідомляти про зміни у міській велоінфраструктурі, відкриття нових велопрокатів тощо.

«Ще одна особливість нашої карти – вона повністю продубльована англійською мовою. Українською перекладено лише нюанси, які не всі можуть зрозуміти», – додав Юрій Тер-Арутюнян.

Зараз розробники працюють над додаванням до велокарти об’єктів, що розташовані навколо Львова. Починають із смт Брюховичі, далі – Винники.

Карта доступна також на мобільних пристроях через безкоштовний додаток Google Earth.

Переглянути велокарту Львова можна за лінком.

Фото: Pixabay

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь