Спецпроєкти

У центрі Львова з’явився новий мурал


Команда художників Kickit Art Studio створила новий мурал у центрі Львова. Графіті площею 75 квадратних метрів з’явилось на вулиці Дорошенка, 45 (біля трамвайної зупинки).

Розмалювати занедбану стіну вирішили місцеві активісти, а також власники кількох кафе, що працюють поблизу. Усі кошти зібрали самотужки. Вартість роботи склала 15 тисяч гривень.

Фото: Tim Aleksandronets

На початку липня архітектурно-будівельна майстерня «1.618» підготувала стіну до роботи. Над створенням мурала художники Kickit Art Studio працювали впродовж п’яти днів.

Фото: Tim Aleksandronets

Назва мурала – «Твоє місто – твій дім». За словами художників, основна мета малюнка — створення відчуття домашнього затишку на вулиці. Мурал показує, що всі люди є власниками спільного міського простору.

Фото: Tim Aleksandronets

Нагадаємо, Kickit Art Studio – це команда українських художників, що працює у жанрі легального графіті понад 10 років. Група складається з чотирьох митців – Dilk, Feros, Arm та Keno. Усі живуть в різних містах і малюють у різних стилях. Їхні роботи прикрашають вулиці Львова, Івано-Франківська, Києва, Слов’янська і польського Лодзя.

Заголовне фото: Kickit Art Studio

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь