Спецпроєкти

Учасник АТО представить у Львові фотовиставку Promka


Київський фотограф, учасник бойових дій на сході України Олесь Кромпляс представить у Львові власний фотопроект під назвою Promka. Це серія чорно-білих фотографій про події у промзоні міста Авдіївки і його захисників.

Відкриття виставки відбудеться в суботу, 29 липня, о 12:00 у просторі YMCA Lviv (вул. Наливайка, 12).

«Воєнний кореспондент Олесь Кромпляс у своїх роботах продемонстрував суворі реалії авдіївської промзони і масштаби руйнувань. Проте головною темою його творів стало повсякденне життя українських військових, нелюдські та надскладні умови, в яких солдати щодня боронять рідну землю. Добірка включає більше сотні полароїдних знімків та чорно-білих фотографій, зроблених на плівку», – зазначають організатори виставки.

Фото: Олесь Кромпляс / Bird In Flight

Впродовж усього часу проведення Антитерористичної операції авдіївська промзона залишається однією з найгарячіших точок.

Фото: Олесь Кромпляс / Bird In Flight

Фото: Олесь Кромпляс / Bird In Flight

Олесь Кромпляс до війни на сході України майже десять років працював у сфері маркетингових комунікацій, займався розвитком компаній, виводив на ринок різні бренди. Влітку 2014-го вступив у добровольчий батальйон «Азов», працював як фронтовий фотограф у Донецькому аеропорту, брав участь у воєнних діях у Широкиному і Дебальцевому. Звільнився зі служби наприкінці 2014-го.

Фотопроект Promka вже було представлено у Києві, Луцьку, португальських Лісабоні і Порту.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь