Спецпроєкти

У Львові відкриють школу з альтернативним підходом до навчання


У вересні розпочнеться навчання в Школі вільних та небайдужих — спільному проекті компанії !FEST та мережі садків «Веселі та розумні». Зараз триває набір учнів. Загалом планують набрати 80 першокласників і 80 діток на підготовку. Школа буде альтернативною до традиційних навчальних закладів.

Школа вільних та небайдужих працюватиме в режимі повного дня: з 8:15 (навчання з 9:00 до 18:00) до 19:00, з триразовим харчуванням. Після навчальних уроків діти матимуть заняття в гуртках і секціях на території школи. А ⅓ всіх занять діти перебуватимуть на вулиці. За будь-якої погоди, тому ґумовці і дощовики – в списку обов’язкових речей для кожного учня.

У школі запевняють, що після 4 років навчання діти спілкуватимуться англійською мовою на рівні А2 (вільно почуватимуться в англомовному середовищі), володітимуть знаннями загальної шкільної програми згідно держстандартів України, навчаться працювати в команді, вмітимуть плавати двома стилями, легко користуватимуться електронною поштою та пошуковиками, будуть вміти їздити на двоколісному велосипеді та грати в малий теніс, вмітимуть надати першу медичну допомогу і навіть зможуть смачно приготувати їжу.

На території облаштують парник та міні-зоопарк, де діти спостерігатимуть та доглядатимуть за рослинами та тваринами. А в школі будуть міні-кухні, тихі зони для читання, просторі кабінети, пуфи, гамаки, проектори, екопідлога, спецобладнання в кабінеті праці.

Заклад працюватиме як повна середня загальноосвітня школа (11 років). Розташовуватиметься Школа вільних та небайдужих на території стадіону СКА (Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України), вул. Клепарівська, 39а. Це найбільша спортивна інфраструктурна база у Львові. 

“Кожна дитина – це великий і цікавий всесвіт. Його треба вміти побачити і активувати. І спільними зусиллями ми це зробимо”, – стверджує Олесь Пограничний, операційний директор школи.

За словами керівництва, заклад формуватиметься за унікальною моделлю, яка не відтворює британську чи фінську, а є саме українською.

Як розповіли bit.ua в адміністрації навчального закладу, вартість навчання за один місяць складає 4 500 грн (для першокласників) та 3 500 грн (підготовка).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь