Спецпроєкти

Zaxidfest облаштує платформи біля сцен для людей з інвалідністю


Фестиваль Zaxidfest оголосив про вільний вхід для людей з обмеженими можливостями (за наявності посвідчення інваліда 1-ї, 2-ї груп з ураженням опорно-рухового апарату та 2-ї групи по зору). Крім того, організатори облаштують спеціальні платформи біля сцен для людей з інвалідністю, а також організують безкоштовний трансфер на фестиваль зі Львова.

Про це організатори повідомили на Facebook-сторінці фестивалю.

«Наш пріоритет – налагодження місця проведення фестивалю відповідно до потреб його учасників. Ми хочемо, щоб це було дружнє місце для всіх», – йдеться у повідомленні.

Спеціальні платформи для перегляду концертів будуть встановлені біля Головної та Рок-сцени. Доступ до них матимуть лише авторизовані відвідувачі та волонтери. Біля кожної з платформ будуть облаштовані доступні туалети. Волонтери допоможуть усім людям з обмеженими можливостями виходити на платформи.

Волонтери допомагатимуть і при пересуванні на території опен-ейру. Також відбуватиметься безкоштовне довезення людей з обмеженими можливостями (за пред’явлення посвідчення інваліда 1-ї чи 2-ї групи з ураженням опорно-рухового апарату та 2-ї групи по зору) на територію фестивалю з Центрального залізничного вокзалу Львова та назад автобусами. Курсування автобусів здійснюватиметься щогодини (з 12:00 до 20:00). Рух з фестивалю – з 16:00 до 24:00 щогодини.

Для отримання права безкоштовного входу потрібно заповнити анкету.

Нагадаємо,  Zaxidfest відбудеться 18-20 серпня у селі Родатичі поблизу Львова. В лайн-апі фестивалю – Editors, Breaking Benjamin, In Extremo, Dark Tranquility, Chelsea Grin, Being As An Ocean, Miss May I, O.Torvald, Onuka, Vivienne Mort, Tik Tu, Курган feat. Агрегат, Septa, Антоха MC, Noize MC та інші. Квитки і розклад виступів доступні на сайті фестивалю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь