Спецпроєкти

Директор компанії, що забезпечила перемогу Трампа, прочитає лекцію у Львові


Кілька місяців тому про нього дізнався весь світ. Александр Нікс, CEO компанії Cambridge Analytica, яка займається веденням виборчих і рекламних кампаній, прочитає лекцію в рамках конференції Lviv IT Arena, що відбуватиметься у Львові з 29 вересня по 1 жовтня.

Александр Нікс – випускник Манчестерського університету, один із 25 геніїв сучасності (за версією журналу WIRED), СЕО Cambridge Analytica, яку заснував у 2013 році. Компанія швидко стала лідером з ведення політичних і рекламних кампаній у Європі та США. Революційні технології, які застосовує Cambridge Analytica, відразу з’явилися на сторінках провідних світових медіа – The Guardian, Bloomberg, The New York Times, The Telegraph,Washington Post.

Cambridge Analytica використовує BigData, займається вивченням користувачів соцмереж, їхньої поведінки, аналізує усі можливі зв’язки різних груп користувачів. Далі адресує різним групам аудиторії спеціально створені для них, персоніфіковані меседжі і успішно їх застосовує.

Аналітика великих даних, психометрія і таргетинг – основні методи, які використовує компанія Cambridge Analytica для комунікації з аудиторією та впливу на її поведінку. Пересвідчитись у цьому можна на прикладі президентської кампанії Дональда Трампа – одному з найуспішніших проектів компанії Cambridge Analytica, результати якого вразили весь світ.

На конференції “ІТ Арена” Александр Нікс виступатиме з доповіддю «From Mad Men to Math Men». У ній йтиметься про сучасні способи комунікації, що базуються на великих даних та які можуть впливати на людей і те, як вони ухвалюють рішення; як компанії можуть будувати більш персоніфіковані стосунки з кожним зі своїх клієнтів; як дані та креативність залежать одне від одного.

Доповідь Александра Нікса відбудеться на другий день конференції “ІТ Арена”, 30 вересня, о 10:00 на стадіоні “Арена Львів”. Після доповіді учасники конференції зможуть задати свої запитання під час сесії запитань-відповідей.

Детальніше про Александра Нікса та його компанію – в розслідуванні швейцарського журналу Das Magazine.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь