Спецпроєкти

Форум видавців скасував презентацію дитячої книжки через погрози


Письменниця Лариса Денисенко і видавництво «Видавництво» скасували презентацію книги «Майя та її мами», що мала відбутись під час 24-го Форуму видавців.

Це книга про дівчинку, яка росте у нетрадиційній родині. Історія має на меті вчити толерантності. Її авторка минулого тижня стала однією з посланців доброї волі ООН в Україні.

Презентацію скасували через лист-погрозу, що надійшов на ім’я начальника СБУ у Львівській області, міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської обласної адміністрації Олега Синютки з копією на ГО “Форум видавців”.

Зокрема, у листі йдеться про те, що запланована презентація, а також дискусія “Чи готова школа говорити з дітьми на складні теми” “є прямим посяганням на прищеплення школярам деструктивних принципів, що суперечать цінностям і традиціям, які споконвіку формувались в українських родинах”.

Книгу авторки підписанти називають такою, що “присвячена одностатевим зносинам”.

Лист завершується прямою погрозою:

“У випадку Вашої бездіяльності ми будемо змушені самотужки вжити усіх можливих заходів, з метою недопущення проведення відверто провокаційної презентації у Львові”.

За словами Олександри Коваль, голови правління ГО “Форум видавців”, перед цим загрози надходили протягом місяця через соцмережі.

Також у зв’язку з погрозами під час Форуму видавців планують посилити охорону. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті фестивалю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь