Спецпроєкти

У Львові проведуть першу тревел-конференцію Compass 2017


1
Перша міжнародна тревел-конференція Compass 2017 відбудеться 18 листопада у львівському кінотеатрі "Копернік". Щоб її провести, свої зусилля об’єднали польський медіастартап Outriders та українська команда Lviv Media Forum у співпраці з Lviv Travel Club.

На Compass 2017 приїдуть спікери, відомі своїми тревел-історіями. Мандрівник Богдан Логвиненко розповість, чим живе його проект-експедиція Ukraїner. Про те, як це — піднятись на Еверест, розкаже Ірина Галай, перша українка, якій вдалось вибратись на найвищу вершину світу.

Автори блогу “ПроПоходи” Антон Прохоров і Христина Присяжна поділяться досвідом поєднання блогінгу та подорожей. Мандрівники Пьотр Горзела та Каміла Кєлар розкажуть, як створити тревел-блог і зацікавити десятки тисяч поляків.

Репортажист Богдан Кутєпов дотепно перекаже свою історію подорожі в Непал, де два роки тому знімав доволі курйозну евакуацію українців після землетрусу. Ведуча проекту “Європа за копійки” Марія Себова в деталях розповість, як подорожувати бюджетно, але цікаво. Мандрівник Євген Іхельзон пояснить, чому створити путівник — це набагато потрібніше, ніж створити тревел-блог.

Конференція Compass 2017  розпочнеться о 12.00. Робочі мови конференції — українська та англійська. Синхронного перекладу не передбачено. Вартість реєстрації — від 400 грн.

Фото: Pexels

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь