Спецпроєкти

На Lviv Fashion Week покажуть роботи Джанні Версаче


В Україні роботи Gianni Versace експонуватимуться вперше.

Однією з головних подій і відкриттям ХХ сезону Lviv Fashion Week стане виставка робіт легендарного італійського дизайнера Джанні Версаче, яка триватиме 27–29 жовтня у Палаці Потоцьких. Експоновані моделі Версаче є частиною приватної колекції бразильського колекціонера та художника Александра Стефані.

У 2017 році у всьому світі відбуваються пам’ятні заходи на честь видатного модельєра, приурочені до 20-річчя його загибелі. 

Частина збірки “Gianni Versace. Private collection by Alexandre Stefani” була показана на різноманітних подіях у Бразилії, Польщі, в рамках Berlin Fashion Week у Німеччині.

«Думаю, що історія моди несправедлива щодо таланту Джанні Версаче і пам’ятає його творчість лише як кліше з надміру сексуального жіночого одягу та яскравих принтів. Натомість я хочу показати набагато глибшу геніальність художника, поділившись своєю колекцією зі світом», — каже колекціонер Александр Стефані.

У приватній колекції Стефані налічується понад 500 речей авторства Джанні Версаче. Це також одяг з найвизначніших колекцій, що демонструє найважливіші етапи професійної еволюції дизайнера.

Александр упродовж багатьох років вивчав творчість Версаче. У процесі своїх досліджень він зустрічався з багатьма особистими друзями і колегами Джанні та зумів придбати унікальні твори — деякі з них сам Джанні віддав друзям. Інші речі були придбані на благодійних аукціонах, які влаштовували знаменитості. Це і стало основою збірки.

Години роботи виставки Gianni Versace. Private collection by Alexandre Stefani:

27 жовтня, п’ятниця, 11:00–17:00

28–29 жовтня, субота – неділя, 10:00–18:00

Продаж квитків припиняється за 30 хвилин до закриття експозиції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь