Спецпроєкти

Lviv Half Marathon: у Львові відбудеться головний біговий старт


У неділю, 29 жовтня, на центральних вулицях Львова відбуватиметься головний біговий старт року — Grand Prix Lviv Half Marathon 2017.

За словами організаторів, маршрут напівмарафону пролягатиме історичними вулицями Львова. Старт і фініш – біля Оперного театру.

29 жовтня відбудуться традиційні змагання на дистанціях 2 км, 5 км, 10 км та 21 км. Загалом цього року до марафону долучиться 2100 учасників. Цей біговий старт матиме свою особливість: кожен фінішер на дистанції 21 км отримає унікальну пам’ятну медаль із зображенням Андрія Кузьменка, лідера групи «Скрябін».

Також у рамках Grand Prix Lviv Half Marathon 2017 відбудуться благодійний та сімейний забіги. У сімейному забігу на 2 км можуть взяти участь дорослі зі своїми дітьми. Дистанція благодійного забігу складає теж 2 км.  Цього року збиратимуть кошти на спортивний протез для Ольги Тарасевич. Це дівчина, яка отримала травму в Авдіївці. У планах організаторів — зібрати близько 186 тисяч гривень.

Організатори нагадують, що перед біговим стартом варто пройти медичний огляд. Участь у заході можуть взяти всі охочі — ще є вільні місця на дистанціях 2 км, 5 км і 10 км.

Масштабну бігову подію у центрі Львова відкриватиме 29 жовтня о 8:10 духовий оркестр Львівської філармонії.

Зареєструватись на головну бігову подію Львова можна за лінком.

Фото: Lviv Half Marathon

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь