Спецпроєкти

Благодійний проект “Мрійники”: втілимо 254 дитячі мрії до Нового року


10
Проект «Мрійники», започаткований благодійним фондом “Громадяни”, допоможе дітям із зони АТО отримати подарунки на новорічні свята.

На вигляд йому не більше 6 років. Затерта куртка, куці штани, подерті черевики. Руки хлопчика у кишенях, але постать напружена. Він опирається на хвіртку, яка де-не-де побита іржею та кулями. Дитина дивиться прямо в очі — але із острахом та недовірою.

Наступний кадр — солдатський бліндаж. Вояк у камуфляжі щось готує на плиті. А на передньому плані хлопчина — у біло-чорно-помаранчевому шарфі “Шахтаря” – із апетитом їсть з металевої миски.

Є ще світлина з дівчатами, які сміючись, гойдаються на гойдалках – у той час, коли солдати лагодять шкільний дах. Або інше фото, де крізь вікно автобуса на вас уважно дивиться русявий хлопчик, одягнутий у завелику майку.  

Ці фотографії дітей із прифронтового Донбасу бачиш одразу, коли потрапляєш на інтернет-сторінку благодійного проекту “Мрійники”. Їхня мета — допомогти дітям, які залишилася у прифронтовій зоні АТО.

Згідно з інформацією моніторингової місії ОБСЄ, в 2017 році в зоні конфлікту на Сході України загинули або отримали поранення 39 дітей. В цілому ж, за даними ООН, бойові дії на Донбасі вже забрали життя у 137 хлопчиків та дівчаток. Також відомо, що майже 200 тисяч дітей проживають у тридяцятикілометровій зоні від лінії розмежування на Сході України.

“Але діти – є діти. Вони підсвідомо знають та вірять, що і на війні є місце для мрій – варто лише сильно чогось захотіти та написати про це Діду Морозу. Саме цю роль взяли на себе волонтери-“Мрійників». Хтось із дітей замовив на Новий рік конструктор, хтось робота-трансформера, а хтось ляльку чи велосипед. А ще діти мріють про машинки на радіокеруванні, іграшкові залізниці, сумочки як у принцеси, кросівки із підошвою, що блимає, цукерки, санки, лижі, ковзани та навіть про флешку на 32 гігабайти. Всього проект “Мрійники” зібрав 254 листа від дітей із прифронтових населених пунктів Донеччини: Красногрівки, Мар’янки, Верхньоторецького, Майорська, Пісок, Артемового тощо”, – розповіла керівник фонду Марія Лемберг.

Волонтери проекту певні: реалізувати дитячу мрію може кожен. Достатньо лише зайти на сторінку проекту, серед листів знайти саме той, який викликав трепіт у душі, запам’ятати його номер та натиснути кнопку “Втілити”. Далі — залишиться лише перерахувати кошти на подарунок і здійснити бажання.

Також 21 грудня Фонд «Громадяни» запрошує на благодійний аукціон, де в якості лотів виставлятимуть речі українських знаменитостей, митців та брендів. Усі отримані кошти підуть на купівлю новорічних подарунків для діток із прифронтової зони АТО.

Про фонд
Громадяни – благодійна організація, покликана об’єднати свідомих громадян зі спільними цінностями для допомоги людям та організаціям у вирішенні нагальних потреб, які виникли внаслідок військових подій на території України.

Контакти:
Терлецька Валерія
тел: 0660904554

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь