Спецпроєкти

Bar Spirit Cup 2018: як це було та хто переможці


19 жовтня в Києві відбувся фінал всеукраїнського конкурсу барменів Bar Spirit Cup 2018, де були обрані кращі бармени України. Амбітні міксологи отримали призи та можливість заявити про себе на міжнародному рівні. Переможець, який отримав перше місце, їде до США, Кентуккі, переможці другого місця їдуть до Берліна.

Три роки тому переможець Bar Spirit Cup Надір Кучкаров представляв Україну на World Class. Тому розвиток і навчання – важливі в професії бартендера, як і в інших професіях.

01/12

Bar Spirit Cup вже чотири роки. Проводиться він компанією Wine Bureau – прямим імпортером вина та міцного алкоголю в Україні.

Ціль конкурсу Bar Spirit Cup (BSC) – знайти таланти серед бартендерів України та підтримати їх у професійному розвитку.

01/12

Щоб надати рівні шанси початківцям і професіоналам, було оголошено 2 ліги: Junior і Pro. До ліги Junior потрапили ті бартендери, які на даний час мають стаж роботи в барі до року або рік і ще жодного разу не приймали участі в професійних змаганнях. До ліги Pro увійшли бармени, які працюють вже більше року та мінімум один раз вже представляли свій авторський коктейль на конкурсах. Оцінювались обидві ліги окремо, паралельно і незалежно одна від одної. Аби надати рівні шанси хлопцям і дівчатам у регіонах, півфінали були проведені в п’яти містах: Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові та Києві.

01/6

У конкурсу незалежне міжнародне журі: Тім Дорофєєв, Ірина Машихіна, Віктор Правосудов, Еля Михайленко, Едгарз Гризуліс і Назар Макаров, які оцінювали коктейлі за показниками: зовнішній вигляд, аромат, баланс напою, післясмак, креативність, а також техніка приготування.

01/12

Переможцями цього року стали:

Bar Spirit Cup Junior:

І місце – Олексій Платонов вирушає до Берліна на BCB в 2019 році

ІІ місце – Олег Чухно – квитки на “Барометр 2019”

ІІІ місце – Павло Пікуш отримав ящик бурбону Four Roses

Bar Spirit Pro:

І місце – Віталій Колпачієв виграв поїздку на віскікурню Four Roses, США, Кентукі, у 2019 році

ІІ місце – Іван Помолов – поїздка на BCB до Берліна у 2019 році

ІІІ місце – Михайло Сафонюк отримав ящик бурбону Four Roses.

Вітаємо переможців, на них чекають Кентукі та Берлін!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь