Спецпроєкти

Зніми власне fashion-відео і не тільки: чому 18 травня варто відвідати Fashion Film Festival Kyiv-2019


На кіностудії FILM.UA 18 травня відбудеться єдиний в Україні фестиваль fashion-фільмів Fashion Film Festival Kyiv-2019  , генеральним партнером якого цьогоріч виступає VISA. Ми вже склали план дій, щоб ви не пропустили найкраще.

Чого чекати

Кіностудія з трьома локаціями, де відбудуться лекція, воркшоп, два public talk, прем’єра документальної стрічки, а також – ретроспективи fashion-фільмів – учасників минулих фестивалів –  та картин, які увійшли до shortlist цьогорічного конкурсу.

Що робити

Знімати fashion-відео на воркшопі “Short On The Spot”. Учасники матимуть змогу дізнатися про всі етапи створення фільму на унікальній екстер’єрній локації, а досвічені керівники допоможуть зняти та змонтувати відеороботи.

Що дивитися обов’язково

Документалку “See Know Evil” про життя і творчість культової фігури молодіжної культури 1990-х Давіде Сорренті. У популяризації «героїнового шику» він зіграв, мабуть, одну з ключових ролей, як і його світлини. Сорренті спалахнув швидко і так само швидко згас – він помер у 21 рік. У стрічці побачите архів світлин Сорренті, доступ до яких був закритий на 20 років.

Що обов’язково слухати

Лекцію від Лесі Патоки “Костюм у кіно. Художній образ чи відображення епохи?” – про роботу художника з костюмів в історичному та художньому кіно, створення образів персонажів, збереження історичної достовірності та художності водночас. А також – де знайти кращих спеціалістів та як створити ту саму dream team.

Як відпочивати

На фудкорті під музичний супровід “Old Fashion Radio”.


Зареєструватися на фестиваль можна тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь