Спецпроєкти

Кришталевий нуар: схованки від світу у кліпі Джамали Solo


Сьогодні переможниця “Євробачення-2016” і просто класна Джамала презентувала кліп на пісню Solo. Режисеркою відеороботи стала Анна Бурячкова, яка знімала кліпи для “Другої ріки”, “Океану Ельзи”, Pianoбой, BRUTTO та інших популярних вітчизняних виконавців. Локацією для зйомок відео Solo було обрано маєток графині Уварової в Києві.

Кліп, за словами самої Джамали – це історія про кришталеві замки, у яких люди ховають себе справжніх, відмежовуються від реального світу і від усіх інших.  Імпровізовані танці української діви, ніжно-рожевий фон, що різко змінюється на барвисті нуарні кадри, ніби з фільму Blade Runner, та музичний супровід – погляд відвести катастрофічно неможливо. А за ідеальною картинкою та звуком – важка робота як самої співачки, так і усієї знімальної групи.Джамала:

Зйомки були складними. Велику частину часу я перебувала в закритому скляному кубі, без доступу свіжого повітря, тому було складно не те що рухатися, але і дихати взагалі. Температура там була майже як в сауні. При цьому потрібно було співати і танцювати в досить непростій сукні і з дуже важкими прикрасами.

Але зусилля не були марними: кліп вартий того, щоб переглядати його неодноразово.

Нагадаємо, пісню Solo Джамала презентувала 1 лютого цього року, а вже на початку квітня сингл потрапив до популярних британських  чартів — Upfront Club TOP 30 (7
місце) і Commercial Pop TOP 30 (8 місце).

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь