Спецпроєкти

У китайському заповіднику вперше сфотографували панду-альбіноса


Незвичайну панду без жодного чорного вкраплення на хутрі сфотографували в Національному природному заповіднику. Про це повідомили в CNN з посиланням на представників адміністрації заповідника.

За словами дослідника Пекинського університету Лі Шена, в дикій природі до цього моменту не було знайдено жодних великих панд-альбіносів. Вірогідно, що знайденій тваринці не більше двох років.

Лі також відзначив, що мутація (альбінізм) ніяк не вплинула на життя і здоров’я панди. Принаймні, у тваринки немає явних ознак якоїсь хвороби або відхилень. Але є вірогідність, що у ведмедика поганий зір – це часто буває при відсутності пігменту меланіну, який і призводить до альбінізму.

Наразі в заповіднику планується встановити ще камер, аби спостерігати за розвитком панди і взаємодією з іншими представниками виду. Нагадаємо, панд у природі залишилося не більше двох тисяч. Інші наймиліші тварини – коали – теж зникають. Їх залишилося більше, ніж панд, але хвороби, специфіка клімату і знищення лісів можуть призвести до повного зникнення популяції.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь