Спецпроєкти

Секс під час їжі. У київському барі покажуть відверті картини відомого художника


У київському закладі «Пян-Се бар», що на Подолі, вирішили об’єднати дві найбільші людські втіхи — секс та їжу.

Так, з 31 травня по 14 червня у “Пян-Се бар” (вул. Нижній Вал, 33Б)  відбудеться виставка робіт сучасного художника Микити Кравцова, який проживає та працює в Парижі. Виставка під назвою “Porn Food” пройде у форматі Table Gallery – малюнки на тему сексу та їжі, які Микита написав кульковими ручками червоного та синього кольорів, лежатимуть на столах під склом.

«Таким чином людина зможе їсти улюблені корейські страви, розглядати роботи сучасного мистецтва та міркувати про те, що зобразив художник у своїх ілюстраціях», — розповідають у «Пян-Се барі».

Микита Кравцов народився у 1988 році у місті Ялта. Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Працює у художніх резиденціях по всьому світу. Разом з дружиною-француженкою заснував анархо-художню групу під назвою “thetoothandtheroot”, у якій створюють анімаційні, відео та текстильні колажі.

За словами організаторів виставки, сам художник буде присутнім на вечірці на честь відкриття виставки, яка відбудеться у п’ятницю, 31 травня, о 19:30. Подробиці на сторінці івенту на Facebook.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь