Спецпроєкти

Були разом до кінця: міфи про стосунки, які можуть все зруйнувати

Певне уявлення про кохання і стосунки є у кожного, і, як правило, воно відрізняється від реалій. Згадали найрозповсюдженіші міфи, які можуть все зруйнувати: романтики, будьте обережнішими!

Міф перший. Він/вона зміниться

Буває, що людина стає іншою, кидає палити/пити, більше не розкидує шкарпетки і перетворюється на відчайдушного романтика. Але це, скоріше, виключення, ніж правило. У реаліях люди лишаються алкоголіками і нечепурами, від яких ласкавого слова не почуєш.

Не варто жити з думкою “я його/її виправлю”. Є велика вірогідність, що не виправиш. І потім буде боляче обом.

Міф другий. Сексу завжди буде багато

На жаль (або на щастя), з плином часу у ваших стосунках його стане менше. Це нормально. Не варто думати, що з тобою чи партнером/партнеркою щось не так, якщо раніше секс був щодня, а тепер – раз на тиждень. Тривожитися варто, якщо його немає місяцями/роками, і ви не можете про це нормально поговорити.

Міф третій. Він/вона має постійно казати, що любить мене

Щирі та палкі зізнання у коханні чути приємно. Але, якщо партнер/партнерка не з романтичних осіб і не так часто каже “три звичних слова”, це не привід влаштовувати скандали. Врешті-решт, “я тебе кохаю” – це і поданий у ліжко сніданок, і подарунок без приводу, і раптові обійми, і сумісний перегляд улюбленого фільму. Вчися бачити зізнання не лише у словах, а й у діях.

Міф четвертий. Він/вона не повинен/на забагато спілкуватися з подругами/друзями

Від раптового нападу ревнощів ніхто не застрахований. Друзі і подруги можуть видаватися потенційними розлучниками, бо твоя друга половинка якось підозріло часто з ними бачиться. Охолонь – іншій людині недостатньо спілкування лише з кимось одним (як і тобі). Кричати, забороняти бачитися з іншими і на повному серйозі вважати, що друзі протилежної статі – це зло, агресивно і тупо.

Міф п’ятий. Одруження – це обов’язково

Якщо у вас все класно, одруження стане просто офіційним підтвердженням стосунків. Якщо все погано – пишне весілля, мільйон родичів та сумісний кредит не врятують.

Одружуйтесь, коли справді хочеться, а не коли “ну, так треба, ми вже три роки разом, чого тягнути”.

Міф шостий. Про те, що ми закохані, мають знати усі

Ми не закликаємо до останнього приховувати роман від друзів, які люблять пліткувати (вони все одно колись дізнаються). Але після першого дня стосунків обдзвонювати всіх родичів і колишніх одногрупників, викладати три мільярди спільних фото і ставити статус “люблю мою кицю” трохи необачно. Вірогідність, що вам заздритимуть/вас ненавидітимуть/вважатимуть черговою недолугою парочкою, вища, ніж почути щирі привітання.

Міф сьомий. Стосунки мають бути одні на все життя

Багатьом хотілося б, щоб було як в кіно: познайомилися ще у школі, все закрутилося, і разом до кінця життя з купою дітей та онуків. У реальності, на жаль, далеко не завжди так виходить.

Люди розлучаються з багатьох причин: тривіальне “не зійшлися характерами”, зрада, закоханість в іншого/іншу, втомленість від стосунків тощо.  Але не варто після розставання вважати, що твоя доля – до кінця життя бути одинаком. Вибач, але ми мали це сказати: ти зустрінеш іншу людину і полюбиш її. І знову будеш найщасливішим/ою у світі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь