Спецпроєкти

Safe Fashion: українські дизайнери розроблятимуть одяг, що рятує життя


24 червня Ukrainian Fashion Week та Rozetka запускають всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion – мода, яка рятує життя. Як взяти участь і чому це важливо, розказуємо детальніше.

Мета конкурсу

  • Знизити кількість ДТП на дорогах. Щороку в України через ДПТ гине близько 3 тисяч людей. Одна із причин – водії не помічають пішоходів у темний час доби.
  • Допомогти молодим і талановитим українським дизайнерам втілити свої ідеї у життя.

Умови

Із 24 червня до 4 серпня організатори чекають від дизайнерів ескізи колекцій із трьох образів – це може бути одяг, взуття, аксесуари. Головна умова – кожна модель повинна мати світловідбивні елементи.

10 серпня журі оголосить шорт-ліст із 10 фіналістів. У кожного з них оберуть по одній роботі – для пошиття та презентації на Ukrainian Fashion Week у «Мистецькому Арсеналі».

Переможця визначать 4 вересня.

Від організаторів

Голова UFW та член журі конкурсу Ірина Данилевська:

У 2004 році Александр Макквін вперше показав на подіумі футуристичні комплекти зі світловідбивними стрічками. Пізніше цей матеріал з’являвся у колекціях Maison Margiela, Balenciaga, Yeezy, Calvin Klein. В одязі зі світловідбивними елементами можна не боятися бути непоміченим не тільки водієм у темний час доби, а й найприскіпливішими модними критиками.

Ірина Чечоткіна, співорганізаторка конкурсу:

Ми хочемо здійснити мрії про вихід на модну арену тих дизайнерів, які тільки починають свій шлях. Десять фіналістів Safe Fashion зможуть побачити свої роботи на головному модному майданчику країни – Ukrainian Fashion Week. А переможець отримає 60 000 гривень для реалізації своїх творчих задумів. Ми чекаємо на найсміливіші і найоригінальніші ідеї і впевнені, що про українські таланти має знати весь світ.

Заповнити заявку та завантажити ескізи – тут: https://forms.gle/DzpzTNiyBqqLLZKp6

Більше про умови участі в конкурсі та його регламент можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/XoUAvh

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь