Спецпроєкти

Унікальний роуд-тур The Art of Performance Tour найбільшими містами України: як це було

З 29 травня по 9 червня 2019 року шанувальники бренду Jaguar мали можливість зануритись у вир швидкості та драйву за кермом преміальних автомобілів під час The Art of Performance Tour.

Тест-драйви відбувалися у 5 найбільших містах України, в яких представлені офіційні дилерські центри Jaguar: Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків. Протягом The Art of Performance Tour було проведено більше 200 тест-драйвів для гостей заходу, які випробували модельний ряд автівок українськими дорогами. Учасники роуд-туру також мали змогу протестувати інноваційний електрокар Jaguar I-PACE – перший повністю електричний кросовер преміум-класу із запасом ходу до 470 км.

Роуд-тур The Art of Performance Tour розпочався в офіційному дилерському центрі Jaguar Land Rover Львів. Подорож містами України продовжилась в оновлених дилерських центрах в Одесі, Харкові та Дніпрі.  The Art of Performance Tour завершився у столиці України у концептуальних дилерських центрах Jaguar Land Rover Київ Аеропорт та Jaguar Land Rover Київ Захід. Саме тут, у просторі британського дизайну, учасники події змогли познайомитися з усіма надзвичайними оновленнями, які впровадив Jaguar як в автомобілях, так і у дилерських центрах.

Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь