Спецпроєкти

Де вчити англійську у Києві: 10 шкіл для дорослих


Англійська мова настільки міцно вплелася у повсякденне життя, що не знати її – не просто непрестижно, але й, банально, незручно. Подорожі, перспективи та й навіть серіали – якщо ти хочеш тримати руку на пульсі сучасного світу, маєш розуміти його офіційну міжнародну мову. 

bit.ua зібрав 10 столичних шкіл англійської мови, де можуть розговорити, навчити писати статті, допоможуть здати IELTS чи пройти співбесіду на роботу за кордоном. 

АнтиШкола SpaceDeer 

Всі заняття проходять у штучно створеному мовному середовищі, без парт і у форматі постійної комунікації. Заняття побудовані за принципом «говоримо 90 хвилин, замість 10». Всі матеріали, граматика і перевірка домашніх завдань винесені в особистий кабінет кожного студента. Програма побудована за стандартами CEFR (Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою). У кінці курсу компетенцію студента підтверджує не лише викладач, а й носій мови. У АнтиШколи є велика соціальна місія: щоб до 2030 року 20% населення України (зараз це 5%) могли підтримати вільну розмову англійською, як мінімум, на рівні А1 за стандартами CEFR. Тому, крім просто курсів, тут є онлайн курси QuestEng, свій YouTube канал, власний безкоштовний клуб практики англійської та ще багато інших проектів.

Адреси: вул. Жилянська, 43Б
вул. Олександра Мішуги, 12
провулок Ярославський, 7/9
вул. Богдана Хмельницького, 29/2

Вартість навчання

Менторський курс англійської shychkina.com

CEO курсу Аліна Шичкіна впевнена, що ви заговорите англійською за 5 місяців. Або навіть менше. Єдина вимога — необхідно важко та інтенсивно працювати. Процес навчання зорієнтований на повне занурення у мову, адже у тиждень ви будете витрачати до 20 годин на виконання домашніх завдань та контрольні зустрічі з ментором. Ментор контролює процес, надихає на навчання, дає зворотній зв’язок. Ваші з ним зустрічі відбуваються за індивідуально складеним графіком у форматі онлайн- або оффлайн-зустрічей (в Києві, Одесі та Львові). Цей курс дає вам можливість закрити питання англійської одним разом, а не інвестувати у вивчення мови роками.

Адреса: де зручно

Вартість навчання

12 Project

У школі використовують гібридний підхід до навчання: групові заняття і онлайн-уроки на власній платформі, розробленій на базі підручника 12 Tracks з урахуванням стандартів CEFR. На заняттях використовується комунікативна методика, технології «Перевернутий клас» (flipped classroom), «Живий підручник». З безумовних плюсів: гнучкий розклад, який можна підігнати під власний графік. Навіть, якщо трапиться непередбачене, розклад занять можна скорегувати в особистому онлайн-кабінеті.

Адреса: вул. Хрещатик, 8

Вартість навчання

English Prime

80% навчання у школі проходить англійською – студенти спілкуються нею практично безперервно протягом всього уроку. Тут основна увага приділяється розмовній англійській, тому школа добре підійде тим, хто хоче максимально швидко розговоритися – для роботи, подорожей, спілкування із іноземцями. Навчання проводиться за методикою курсу ESL, створеному організацією Міжнародна Прикладна Освіта. За словами творців, в основі цього курсу лежить технологія, що справляється із найбільш поширеними проблемами – люди активно вчаться спілкуватися і роблять це за дуже короткий час. Також обіцяють, що досягти високого рівня спілкування можна не за п’ять років (класика), а за п’ять-дев’ять місяців.

Адреса: бул. Лесі Українки, 26
просп. Оболонський, 16
вул. Б. Хмельницького, 50
вул. Мішуги, 2
в
ул. Велика Васильківська, 72

Вартість навчання: можна дізнатися у школі

Progress. Way to learn English

У цій школі дотримуються комплексного підходу 360 °: групові заняття, індивідуальні уроки та розмовні клуби. Під час курсу уважно відстежується прогрес кожного учня, і всі його прогалини або успіхи враховуються на наступних уроках. Засновники обіцяють навчити як говорити англійською, так і розуміти її. Плюс: індивідуальний підхід. Плани занять постійно змінюються, виходячи з успіхів учнів та їхніх конкретних цілей – розговоритися, навчитися правильно писати, влаштуватися на роботу за кордоном тощо.

Адреса:  вул. Паторжинського, 6

Вартість навчання

Red Arrow English Studio

Тут для запам’ятовування англійських слів використовують IT-технології. Засновники обіцяють, що кожен студент вивчить 700-1000 слів за місяць без зусиль. Після кожного уроку на вас чекатиме звіт про прогрес, що дозволяє контролювати навчання. З плюсів: мікро-групи від 4 до 6 осіб – є гарантія, що на уроці не вийде відсидітися мовчки. Після занять попрактикувати свою англійську можна у розмовних клубах Free Life Club – 5 днів на тиждень школа проводить розмовні заняття у Native English Club, Cinema Club, City Quests, Scavenger Hunt, Table Quiz і ін.

Адреса: бульвар Т. Шевченка, 46 В,офіс 3.

Вартість навчання

 

First Cambridge Education Centre

Офіційний представник Британського Освітнього Центру Cambridge Assessment English (програма Кембриджського університету). Є різні варіанти курсів: індивідуальні, групові заняття, англійська для дітей, для бізнесу. Плюси: сертифікати Cambridge Assessment English визнаються в Україні та у всьому світі, можуть стати у нагоді під час вступу до університету, влаштуванні на роботу, імміграції тощо.

Адреса: вул. Ярославів Вал, 13/2-Б, офіс 39

Вартість навчання

 

British Council 

Напевно, найбільш класична школа англійської у Києві, заснована Британською Радою в Україні. Тут є курси для всіх рівнів англійської і будь-яких потреб: від навчання дітей до експрес-підготовки перед влаштуванням на роботу за кордоном. Тут виступають за всебічний підхід до навчання і вчать повному сприйняттю англійської: говорити, читати,  писати і слухати. Є можливість вступити до шкіл та університетів Британії: у Британській раді пропонують як онлайн-курси британських університетів, так і послуги підготовки до очного вступу, підбору курсів навчання. Також тут можна пройти іспит IELTS – компанія має акредитацію його приймати.

Адреса: вул. Жилянська, 29
Вартість навчання

American English Center

Фішка школи – розмовна американська англійська. Всі заняття проходять з викладачами із США та Канади, тож, якщо ви збираєтеся полетіти у США і не хочете мучитися з акцентом, вам сюди. Величезна увага приділяється вмінню легко й вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар’єру. Є можливість пройти навчання онлайн – для цього на сайті створили віртуальну аудиторію, де студенти бачать вчителя, один одного та навчальну дошку. Все, як наживо, але вчитися можна де завгодно. 

Адреси: Дніпровська набережна, 23-а
вул.
Ломоносова, 18
вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10
проспект Перемоги, 63
вул. Йорданська, 20-А
вул. Круглоуніверситетська, 9

Вартість навчання

oxyGen language boutique

Тут все суперсучасно: можна підібрати курс, чітко виходячи із власних потреб, навіть короткострокових. Плануєте подорож – можна пройти курс Traveling Like a Boss, вмієте говорити, а треба щось написати – закрити прогалини допоможе Короткий граматичний курс, треба розговоритися на модні нині теми – можна обговорити англійською щось із XX Century Art, Fashion & Blogging , Business & Marketing, English & American Literature, TED Talks на Розмовному курсі. 

Адреса: вул. Некрасівська, 6

Вартість навчання

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎