Спецпроєкти

Правильні дьонери. На Берестейці відкрилася друга точка мережі KYIVDONER


У районі метро «Берестейська» відкрилася точка зі стріт-фудом KYIVDONER, де можна з’їсти дьонер з індичкою чи куркою, а також хот-доги, картоплю фрі, суп або випити кави.

Кіоск розташований по дорозі від метро до трамвайної зупинки. Це вже друга точка мережі, перша кілька місяців тому почала працювати у районі Севастопольської площі.

«Стріт-фуд може бути не лише смачним, але й правильним. Для цього ми готуємо соуси власноруч, без консервантів, різних добавок і цукру. Навіть рахуємо калорії, — розповідають власники закладу. — Індичку маринуємо з орегано, і кожну порцію перед видачею смажимо на грилі».

У меню можна знайти два види дьонерів — з індичкою та куркою, дьонер-бокси із куркою, овочами і картоплею фрі, хот-доги та суп. Для гостей, які не їдять м’ясо, у меню є дьонер з пряним фалафелем. Також є «дитяча» позиція – Baby Doner із індичкою.

«Також ми на власному прикладі доводимо, що у точці з шаурмою може бути якісна та смачна кава. Використовуємо зерна від бренду Nuare і варимо на богині серед кавоварок Franke. У нас немає сиропів та інших добавок — лише чистий смак», — кажуть представники KYIVDONER.

Дещо з меню:

  • дьонер із куркою – від 39 грн
  • дьонер із індичкою – від 54 грн
  • дьонер-бокс – від 55 грн
  • дьонер із фалафелем – 39 грн
  • суп – 29 грн
  • хот-дог – 29 грн

KYIVDONER
пр-т Перемоги, 57 (дорога від метро до трамвайної зупинки)
розклад роботи: з 09:00 до 21:00
Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь