Спецпроєкти

10 головних помилок на першому побаченні, які робив кожен із нас


Багато хто з нас перманентно знаходиться у двох станах – щасливі у відносинах або в пошуку все тих же щасливих відносин, кожен день вирушаючи на нове побачення. Є, звичайно, і категорія людей, які гигикають над бажанням інших бути коханими, відпускаючи щось на кшталт «я народився/-лась цілим/-ою, мені ніхто не потрібен, якщо нікому не відкриватися, то ніхто не зробить боляче» та іншу закомплексовану нісенітницю.

Зрозуміло, що хто не шукає класних і дорослих відносин, у того просто нормальної пари ще не було. Але ось у тих, хто все-таки готовий (на їхню думку) до нових релейшншипсів, теж не завжди виходить побудувати хоч щось. Ми вирішили не заглиблюватися в міжособистісні конфлікти і сумісності характерів, а розглянути і постаратися уникнути проблем стартової прямої будь-яких відносин – побачень.

Давити багажем своїх проблем

Знаєте, яка різниця між психоаналітиком і людиною, яка прийшла до вас на побачення? Вона не психоаналітик. Тільки якщо не вказала це особисто в тіндері. І то, можливо, людина якраз зібралась на побачення, щоб відволіктися від роботи. Краще розкажіть старий анекдот про монашку і валютну повію в купе, ніж «ой, скільки роботи, я вперше за місяць кудись вийшов/-ла, одна робота, я там помру за цим кампутером».

Ви ж не стрічка в ФБ і не випуск ТСН, щоб нагнітати і розчаровувати.

Голосно сякатися

Є інформація, що не слід робити речей, які ви можете пояснювати реплікою «Ні, ну це ж природне». Тому не просимо видавлювати прищі на спині/шиї/нозі, справитись з відрижкою і ні в якому разі не сморкатися голосніше 50 дБ. Адже ви гучним сяканням можете не тільки можете зіпсувати враження про себе, але і налякати співрозмовника, а раптом він в цей час їв морозиво? Всі приходять на побачення одягнені як з голочки, і буде прикро забруднити цю чудову блузочку з переляку від вашого вибухового сякання.

Приводити друзів/подруг

Так, після невдалих відносин можна боятися заводити нові. Але не можна ні в якому разі брати з собою друзів, навіть якщо «ну з ними не так ссикотно». Подружки теж повинні залишитися в бані перед побаченням, щоб вони не перетворилися в Дмитра Карпачова на шоу «Детектор брехні». Або Дмитра Карпачова на шоу «Все буде смачно».

Рано чи пізно друзі перетворяться на «12 злісних глядачів» або (що ще гірше) на суддів «Богині шопінгу». Цей суд присяжних не дасть вам насолодитися приємною компанією, буде підколювати через кожен промах і варіант «з ними не так ссикотно» зіграє зворотний ефект.

«Слухай, а можеш за мене закинути, я поки на мілині…. але з получки віддам»

В Україні неідеальна судова система, але ще ніхто не опинився за ґратами через скасоване побачення. Тому, якщо у вас не виходить прийти в кафе з грошима, то або перенесіть побачення, або скажіть, що грошей немає. Ну і якщо ви все-таки прийшли з 20 гривнями, то замовити тарілку морепродуктів на компанію – погана ідея.

Звичайно ж, пропонуйте розділити рахунок, навіть якщо ви інста-діва і у вас більше 2 тисяч фоловерів. Бути бідним не соромно – соромно при цьому брехати, що ви не хочете Макфлурі через рідкісну алергію на запах біля «Макдональдса».

Хвалитися не в міру

Приємно спілкуватися з успішними людьми. Тому побіжно згадати про успіхи на роботі або навіть успішної угоди на якомусь онлайн-трейдингу (вони бувають успішними?) – похвальний початок. Але потрібно вчасно зупинитися, щоб у іншої людини не виникло думок, що він нікчема і безглуздо пропалює життя. Ну і брехати не потрібно, адже це тільки в ваших думках ви виглядаєте як прототип Тоні Старка, а насправді, як головний герой дев’ятого треку дебютного альбому Кургана і Агрегата «С. Ш. Р».

Зображати з себе когось іншого

Це тільки в кліпі групи «Звірі» на трек «До скорой встречи» позерство і обман закінчуються сміхом і хепі-ендом. В інших випадках, якщо ви заїжджаєте на лімузині за дівчиною в костюмі Valentino, а насправді простою «алкоголік з гуртожитку», обман може зіграти злий жарт. Не варто просити хлопця влаштувати побачення в дорогому азіатському ресторані, якщо ви суші і руками не можете їсти, а від гострої їжі кричите, як Джигурда, що наступив на іржавий цвях.

Давати гучні обіцянки, аби прив’язати людину до себе

«Клас, я так радий/-а, що тебе зустрів/-ла, ти мене врятував/-ла з депресії, хочу залишитися з тобою тут назавжди» або «Ти моє спасіння в цьому світі нудьги. Ти найкращий/-а». Такі фрази на першому побаченні можуть відлякати адекватну людину, а не зовсім врівноваженій можуть здатися правдивими. Навіть герої серіалу «Школа» вам скажуть, що вчинки важливіші за слова.

Тягнути обіцянки з людини

Те, що ви розкидаєтеся обіцянками, як український політик перед виборами, ще не зобов’язує інших робити так само. Тим більше не дає вам право вимагати від інших здійснення таких самих дурниць. Якщо на першому побаченні ви розповіли про себе, а потім запитали «ти віддаси за мене життя» і образилися, почувши ошелешену негативну відповідь, то цей пункт саме про вас.

«Ну ми ж ще зустрінемося, правда?» – також не найкращий оборот. Адже ви створюєте максимально негативний образ і станете героєм не книжкової лавсторі, а глузувань або навіть поста в ФБ з хештегом «Чого тільки не зустрінеш в тіндері».

«А який, взагалі, типаж тобі підходить»

Варто відзначити, що до даного пункту варто ставитися обережно. Ні, не можна робити вигляд, що тобі абсолютно побоку, які люди подобаються твоєму супутнику на цей вечір. Але створювати візуальний і психологічний портрет «ідеального типажу» все ж небажано.

Тим більше підлаштовуватися під такий типаж можна, тільки якщо ви хочете скоріше покинути побачення. Якщо ви питаєте «Який типаж підходить?», а у відповідь щось типу «Ну я б хотів/-ла познайомитися з іноземцем/-кою, мені подобається каліфорнійський вайб, як вони ні про що не переживають, катаються на скейтах і чилять», то не варто відповідати «Окей, ай ем почув тебе. Ітс інтерестінг думка. Ду ю лістн про гру Тоні Хоук? Я був/-ла бест в ній».

Нерівномірно пити алкоголь

Варто змиритися з правдою, що ви на побаченні, а не на випускному в 9-му класі, коли батьки відійшли потанцювати. Не варто вживати алкогольні напої з частотою ковток в секунду. Адже до кінця вечора ви налигаєтесь максимально і будете поливати брудом колишніх і все в такому роді, а друга людина з ввічливості вип’є келих вина і буде пити мінералку, поглядаючи на годинник.

Також алкоголь може спровокувати пробудження «Синього Халка» і закінчить побачення під час бою без правил (і без причин) з іншими відвідувачами кафе. Не станьте тим «найгіршим побаченням з тіндера».

ВІДКУШУВАТИ ЧУЖУ ЇЖУ БЕЗ ЗГОДИ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

«Слухай, я знаю, я зануда»

Так, принижувати себе ще гірше, ніж привести друзів, які б займалися подібним. Це виглядає жалко, огидно і сумно. Але, звичайно, якщо ви пішли на побачення на прохання знайомої людини лише з метою зіпсувати вечір, то до вибору епітетів і порівнянь варто підходити з розумом.

Для хлопців підійде: «До речі, якщо про серіали. А пам’ятаєш в «Секс і місто» Саманта така: «Ой, а ти вже…», – в цей момент різко перервіться і зіграйте переляк з легким соромом. Опустіть очі, махніть рукою і крізь зуби вимовіть «Гаразд, поганий момент в серіалі, таке. Але це не про мене, звичайно», – і добивайте посмішкою Гарольда.

Для леді підійде: «Так, а чьо на мене та шмара так палить? Не знаєш, тут на кухню можна пройти, дістатися до фритюрниці і набрати масла киплячого хлюпнути тій козі за пазуху?»

Робити нескромні пропозиції

Мова йде, звичайно ж, не про секс. Секс – це круто, чудово, захоплює дух і корисно. Тому не варто забивати голову забобонами про перше побачення. Якщо тільки ваше перше побачення не в комбайні. В такому випадку ви вже, скоріше за все, переспали. Сексом не варто займатися лише з людиною без її згоди.

А ось «До речі, я з вогнепалом, хочеш піти постріляти» або «Та давай, я так сто разів робила. Давай, бери шампанське і бий. Тільки попередь – я закрию очі від осколків» не найбажаніші пропозиції на побаченнях. Не варто видавати легендарні фрази з «Псковського порно», особливо коли хтось із вас їсть. Просіть допомогти переховати труп хоча б не в перші півгодини зустрічі. І поцікавтеся, чи не вечеряєте ви з копом.

Приводити небезпечних тварин

В епоху слів, кинутих на вітер, не варто доводити вагу своїх фраз за допомогою хижаків. Наприклад, якщо вам сподобалася пісня «Ми біжимо, як ніби від гепарда», то не варто втілювати це в життя. Під категорію «небезпечних тварин» потрапляють і друзі, які, випивши зайвого, постають у своїй уяві мало не Конором Макгрегором і бачать навколо лише ринг.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь