Спецпроєкти

Супероргазм, здоров’я, радість партнера: як та навіщо тренувати м’язи вагіни?


Жіноче задоволення – тема, яка завжди викликає дискусії. Після відомого висловлювання Зигмунда Фройда про те, що «кліторальний оргазм буває тільки в інфантильних жінок, а у зрілих має бути вагінальний», у чарівної статі по всьому світу почали виникати сумніви у власній фізіології. У чому ж справа? 

Дійсно, останнім часом публікується безліч досліджень, які стверджують, що оргазм буває тільки кліторальним (вагінальний все одно досягається шляхом стимуляції клітора), інші розповідають про 5-6 видів оргазму, всі з яких може відчути жінка.

Але більшість тренерів з імбілдингу, про який далі піде мова, погоджуються, що оргазм – один: розрядка відбувається у кліторі, але довести до оргазму можна, стимулюючи різні частини тіла, а іноді навіть без стимуляції. Найголовніше –  це отримати задоволення, і саме з цим нам може допомогти інтимна гімнастика або ж імбілдинг.

Що ж таке імбілдинг?

Що ж це таке? Імбілдинг (ІМ – інтимні м’язи) – це методика з укріплення і відновлення м’язів тазового дна за допомогою спеціальних тренажерів, вправ і дихальних практик. Тренування цих м’язів сприяє посиленню притоку крові до органів малого тазу, що допомагає оздоровленню жіночого організму, підвищує тонус і силу м’язів піхви, підвищує чутливість стінок і нервових закінчень і, як результат, сприяє легкому досягненню неповторних оргазмів.

Незважаючи на те, що ми живемо в епоху абсолютної відкритості та доступності майже будь-якої інформації, визначення імбілдингу для багатьох залишається загадкою.

Різниця між імбілдингом і вумбілдингом

На сьогодні існує два погляди на розвиток інтимних м’язів. Школа вумбілдингу (засновником вважають Володимира Муранівського) наполягає на тому, що у піхві є циркулярні м’язи, якими можна навчитися керувати. Стінка піхви дійсно складається з кільцевих і поздовжніх м’язових волокон, але це – гладка мускулатура, з якої складаються всі наші внутрішні органи: кишківник, стінки бронхів, кровоносних судин, зокрема, й матка. Але ця мускулатура керується не волею людини, а нервовою системою. Ми можемо поворушити рукою, ногою чи шиєю за своєю волею, але керувати гладкими м’язами людина не здатна, тому маловірогідно, що «накачування гладеньких м’язів» можливе. 

Тренажери цієї школи одразу вимагають підключення внутрішньочеревного тиску, що може бути небезпечним для початківців. Використовуючи їх, жінка видавлює свої органи вниз, а слабкі тазові м’язи не можуть протистояти цьому тиску. Такий підхід навіть може сприяти загостренню геморою і прогресуванню опущення органів малого тазу.

Саме це наштовхнуло Юрія Корнєва (учня Муранівського) на інший підхід до інтимної гімнастики. На підставі сучасних анатомічних і фізіологічних знань про будову жіночого організму, Юрій стверджує, що ВКМ (вагінальних керованих м’язів) не існує. Натомість, є м’язи, які беруть участь у стисканні вагінального каналу, оргазмі, підтримці органів малого тазу. Це МТД – м’язи тазового дна, які охоплюють стінки піхви і при скороченні його здавлюють. Саме їх можна навчитися контролювати. І тільки тоді, коли МТД достатньо зміцніють, можна починати наступний етап тренування, в якому підключаються діафрагма і прес. На цьому і побудований імбілдинг – теорія і практика розвитку м’язів, що беруть участь у стисканні піхви – м’язів тазового дна, низу живота і діафрагми.

Що потрібно для імбілдингу?

По-перше, не займатися самодіяльністю. Перед початком тренувань потрібно звернутися до гінеколога і знайти свого тренера для імбілдингу. Саме він розповідатиме, що потрібно робити, у якій послідовності і контролюватиме процес. На курсі обов’язково будуть домашні завдання, які перевірятиме тренер (відеозвіти) і даватиме рекомендації.

По-друге, не обійдеться без тренажерів. Хоча застосовується і так зване «миготіння», або вправа Кегеля, яку роблять лише підтягуванням м’язів і диханням. Проте, як стверджують експерти, зокрема Наталя Музика – сексолог, перинатальний психолог і засновниця студії жіночого розвитку, без тренажерів досягнути результатів і привести до ладу тонус м’язів неможливо.

Під час навчання зазвичай використовують «лазерний тренажер» Юрія Корнєва. Це стрижень, на якому закріплено кулю певного розміру, а на протилежному кінці – лазер. Тренажер простий у використанні і ефективний, адже має «зворотний зв’язок» – за допомогою лазера можна оцінити стан МТД та правильність виконання вправ. Перші результати відчутні вже за 2-3 тижні, за умови регулярних тренувань. Також використовуються вагінальні кулі, стимулятори та тренажери. Із часом – підключають дихальні практики: вакуум, наулі тощо.

Warning: займаючись імбілдингом можна собі нашкодити! Обов’язково потрібно консультуватися з тренером і дуже обережно ставитися до диво-засобів: наприклад, «китайська паличка» чи нефритові яйця можуть не тільки не допомогти, а й серйозно нашкодити.

Як досягати супероргазмів

Не будемо стверджувати, що це просто, але точно можливо. Якщо ви вже займаєтеся імбілдингом або ретельно прочитали усі «за» та «проти», ви за півкроку до успіху. Використовуйте тренажери для імбілдингу, пам’ятайте про дихальні практики та досліджуйте своє тіло. Інтимна гімнастика підвищує тонус та силу м’язів піхви, збільшує чутливість її стінок та нервових рецепторів. Прилив крові до органів малого тазу позитивно впливає на жіноче здоров’я та підвищує лібідо. Тому, завдяки розвиненим м’язам тазового дна й умінню ними керувати, ви зможете отримувати більш яскраві та «легкі» оргазми.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь