Спецпроєкти

Wanted: Airbnb безкоштовно відправить п’ять добровольців в експедицію в Антарктиду


Airbnb у співпраці з Ocean Conservancy організує безкоштовну поїздку в Антарктиду для п’ятірки добровольців, які отримають можливість попрацювати з дослідниками, які вивчають зміни клімату на найвіддаленішому континенті Землі. Добровольці приєднаються до вченого-еколога Кірсті Джонс-Вільямса, який вивчає вплив мікропластика на екосистему Антарктиди.

«Я шукаю пристрасних людей, які радо візьмуть участь у дослідженні та повернуться додому, готові поділитися своїми висновками зі світом», - заявив Джонс-Вільямс.

Науково-дослідницька місія The Antarctic Sabbatical відбудеться у грудні цього року. П’ять добровольців будуть збирати зразки снігу і вивчати ступінь проникнення мікропластику на континенті. Мета дослідження – підвищити обізнаність людей про вплив людини на клімат в одній з найменш вивчених і найбільш ізольованих екосистем світу. Розуміючи вплив забруднення вчені розкажуть, як світова спільнота може допомогти захистити Антарктиду і планету.

В межах експедиції волонтери будуть тренуватися в Пунта-Аренас, Чилі, перш ніж відправитися в Антарктику, де також відвідають Південний полюс і досліджуватимуть такі місця, як Drake Icefall, Charles Peak Winds coop, and Elephant’s Head.

Ніяких формальних кваліфікацій не потрібно, крім авантюрного духу, пристрасті до навколишнього середовища і готовності подати заявку. Експедиція триватиме місяць – з 18 листопада по 16 грудня. Подати заявку на участь можна до 8 жовтня.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Тест. Що ти знаєш про озоновий шар Землі?

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь