Спецпроєкти

Для дружби неважлива порода: у Києві відбудеться виставка безпородних собак


6 жовтня на ВДНГ пройде одинадцята наймасштабніша виставка-конкурс безпородних собак в Україні – щорічний Кубок Барбоса. Подія покликана привернути увагу суспільства до безпородних тварин, оскільки притулки переповнені й утримуються тільки за рахунок волонтерів, небайдужих компаній і приватних осіб.

«Основна мета – збільшити престиж безпородних собак, показати, які вони талановиті, чарівні та унікальні. Адже всі барбоси несхожі між собою! Також ми прагнемо підняти рівень відповідальності господарів, які обрали хвостатого друга», – прокоментувала президентка Молодіжної ліги захисту тварин Ірина Терещенко.

На учасників чекають кілька локацій: 

  • територія змагання чотирилапих, де вони мірятимуться хвостами, вухами, талантами та господарями;
  • волонтерські пункти, де вам розкажуть більше про безпородних собак і підкажуть, як їм допомогти;
  • майданчик для ваших барбосів.

Собаки матимуть можливість проявити себе в рингах (міні, золота середина, богатир), конкурсах, показових виступах. Крім того, на події можна буде поспілкуватися із власниками безпородних собак і знайти своє кудлате щастя.

Більше інформації на сайті та в соцмережах. Вхід вільний.Організатори події: Молодіжна ліга захисту тварин, за підтримки генерального партнера «Mars Україна», представленого ТМ Pedigree.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь