Спецпроєкти

Як стати надлюдиною: в Україні вперше пройде Фестиваль біохакінгу


27 вересня пройде перший в Україні Фестиваль біохакінгу. Це переважно інформаційна та освітня кампанія, оскільки наразі інформація про біохакінг, його переваги та технології не є широко розповсюдженою.  Раніше ми вже писали про 9 способів «хакнути» організм та стати надлюдиною.

Отже, біохакінгце технологія управління здоров’ям за допомогою здорового харчування, спорту, медитації, здорових звичок та стилю життя. Зокрема, це про реалізацію свого потенціалу, що прямо залежить від нашого здоров’я.

Ідея фестивалю – сформувати в суспільстві культуру грамотного ставлення до свого здоров’я, цінність управління здоров’ям як первинним і комплексним ресурсом. Ідея надлюдини  – стежити та керувати своїм здоров’ям, і не лише тілесним, адже здоров’я – це стан комплексного благополуччя тіла, розуму, духу, соціальних зв’язків і навколишнього середовища.

Про свої історії трансформації та досягнення у сфері здоров’я, бізнесу й особистого життя на фестивалі розкажуть лідери думок й експерти, зокрема закордонні. Лекції будуть поділені на п’ять блоків: тіло, розум, дух, соціальні зв’язки та довкілля. Крім лекцій пропонуються також практики та розваги.

Серед заявлених лекцій фестивалю: «Брейнхакінг. Як збільшити продуктивність мозку і встигати все», «Що таке трансцендентальна медитація», «Самопрезентація: вміння справити враження», «Anti-age: як правильно управляти процесами старіння», «Вплив генетики на вибір раціону харчування», Becoming a Resilient Being.

Також можна буде зробити діагностику шкіри, аналіз крові на вітамін D, визначити стан клітинного здоров’я, антиоксидантний баланс, а також рівень входження в медитативний стан.

Для формування здорових звичок організатори пропонують розваги: гру в гольф, кінні прогулянки, стрільбу в тирі та спа-процедури.

Дата: 27–29 вересня 2019 року
Вартість: від 399 євро
Місце: Equides Club

Організатори фестивалю – клініка SQLAB і приватний закритий клуб H Club.

За новинами фестивалю стежте на сайті та на його офіційній сторінці у Facebook.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь