Спецпроєкти

Їжа по-аристократичному: вийшли дві книги з рецептами із серіалу «Абатство Даунтон»


У видавництві Weldon Owen у вересні вийшли друком дві книги за мотивами серіалу «Абатство Даунтон»: The Official Downton Abbey Cookbook («Офіційна кулінарна книга Абатства Даунтон») і The Official Downton Abbey Cocktail Book («Офіційна книга рецептів коктейлів Абатства Даунтон»). Як зрозуміло з назв, у виданнях зібрали найкращі рецепти страв і коктейлів з популярного серіалу.

В «Офіційній кулінарній книзі Абатства Даунтон» розкрито кулінарні секрети кухарки місіс Патмор – більше 100 рецептів блюд із серіалу або навіяних його сюжетом. Книга поділена на два розділи: «Сходами вгору» та «Сходами вниз». У першому представлені страви, що їх подавали членам аристократичної родини, а в другій – повсякденна їжа челяді.

Рецепти згруповані за нагодами, як-от сніданок, обід та вечерю, післяобідній чай і садові вечірки, пікніки тощо.

Зокрема, автор книги та історик їжі Енні Грей пропонує у книзі цікаву інформацію про страви, які були популярні між 1912 та 1926 роками, коли і відбувається дія в серіалі, у період величезних змін та конфліктів, а також ділиться кулінарними трендами й загальними правилами етикету початку ХХ століття.

«Офіційна книга рецептів коктейлів Абатства Даунтон» містить рецепти класичних коктейлів, як-от Mint Julep, Sidecar і Planter’s Punch, а також напоїв, на створення яких надихнули персонажі.

Обидва видання вже можна придбати на Amazon.

Нагадаємо, що «Абатство Даунтон» отримало премію «Золотий глобус» як найкращий мінісеріал або телефільм. А ще увійшло до Книги рекордів Гіннеса як «англомовний телесеріал, який найбільше обговорюють критики».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь