Спецпроєкти

Український фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST ввійшов у ТОП-5 фестивалей Європи


Український фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» увійшов до п’ятірки найкращих європейських фестивалів і отримав премію EFFE Awards 2019-2020. Церемонія нагородження переможців пройшла 26 вересня в Брюсселі.

«ГогольFest – це неймовірна платформа для художнього розвитку. Це не просто фестиваль в одному місті, а цілий рух, представлене в різних форматах по всій країні. Стратегічний і художній вибір виключно сильний: сучасний, інноваційний, енергійний і представлений в умовах обмежених фінансових коштів і політичних потрясінь», – прокоментували члени журі.

Засновник фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest» Влад Троїцький під час отримання нагороди сказав: «Мистецтво відкриває нам шлях у майбутнє, яке, сподіваюсь, буде прекрасним».

Міжнародне журі під головуванням сера Джонатана Міллса, колишнього директора Едінбургського міжнародного фестивалю, вибрало 5 європейських фестивалів, яких вважають тренд-сеттерами у сучасному мистецтві.

П’ятірка переможців виглядає так (в алфавітному порядку):

  1. Conrad Festival, Краків, Польща
  2. Festival Deltebre Dansa, Дельтебре, Іспанія
  3. Førde Traditional and World Music Festival, Фьорді, Норвегія
  4. GogolFEST, Україна
  5. Welcome to The Village, Леуварден, Нідерланди

На звання кращого фестивалю подавали заявки 705 фестивалів.

«ГогольFest» – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль. За час існування (з 2007 року) його відвідали 575 тисяч глядачів, на 13 локаціях у трьох містах відбулося чотири тисячі подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців з понад 40 країн світу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь