Спецпроєкти

5 причин покинути все та затусити на Kyiv Beer Festival


7–8 вересня на Арт-заводі «Платформа» відбудеться п’ятий Kyiv Beer Festival. На гостей чекають пивний ексклюзив, сліпі дегустації, квіз від «Мозгобойні», фуд-пейринг та багато іншого. Є тисяча та одна причина, чому варто забути про час та красиво увірватися до світу пінного напою. Разом з Ulichnaya Eda ми виокремили п’ять основних. 

Причина №1. Стати пивним сомел’є

60 бір-точок з найкращими видами крафтового – це тільки початок «двіжухи». Також у розважальній програмізапеклі обговорення гострих пивних тем на ток-шоу у Litera 3.1 та сліпі дегустації. Вам запропонують 5 категорій і 10 позицій пива. Якщо після цього залишаться сили, можна навідатися за пінними ексклюзивами. Знайти пивоварів, які наливатимуть оригінальні напої, буде нескладно. Орієнтир – червоний прапор з написом «Ексклюзив тут». А коли «потягне» на солоденьке, прямуйте на лекцію до Андрія Юраго. Він навчить поєднувати стаут і десерти, а ще IPA та овочі. 

Причина №2. Наїстися на рік уперед

Довірте долі своє гастрономічне майбутнє. Покрутіть колесо передбачень на вході та замовте страву, що вам випаде. Якщо ж захочеться ще, а скоріше за все захочеться, у вашому розпорядженні 50 точок на фуд-корті з бургерами, печивом, картоплею та навіть із равликами. Літо закінчилося, а це означає, що можна сміливо випускати на волю внутрішнього фуд-експерта (бо стейки та чорноморські мідії самі себе не з’їдять).

Причина №3. Влаштувати паті хард денс

Для тих, хто хоче повністю піти у відрив, є гарні новини. На Зеленій сцені впродовж 10 годин виступатимуть популярні артисти. «Ангажемент на вівторок», Toporkestra й інші чекатимуть королів і королев танцполу, щоб разом запалити ці вихідні. А якщо бути денсером набридне, можна заспівати в караоке. «Крошка моя», «Тополиный пух», «Хали-гали» – світ має почути ваш, поза сумнівом, неповторний вокал.  

Причина №4. «Пристроїти» дітей

Поки батьки вивчатимуть ази бір-тестінгу, діти тішитимуться у кідс-френдлі-просторі. Малечі обіцяють багато розваг: міні-баскетбол, теніс, батутне містечко, шоу мильних бульбашок, зону створення лизунів і слаймів, майстер-класи з ліплення… І нехай увесь світ зачекає.

Причина №5. Перемогти в «Мозгобойні» та стати скімбордистом

Коли вже всі танці відтанцюються, а вся їжа продегустується, можна зайнятися активностями. Наприклад, пограти у бабл-футбол чи влаштувати змагання зі скімбордингу. Також для гостей влаштують справжню «Мозгобойню» – квіз «Еда, я люблю тебя». Ті, хто люблять їжу найбільше, отримають подарунки. 

А щоб точно не загубитися в морі пива та веселощів, запасіться програмою заходу на касі, придбайте квиток з бокалом чи без, візьміть сashless card і приготуйтеся увірватися до пінного «двіжу»!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь