Спецпроєкти

В Україні стартував продаж першого електричного спорткару Porsche Taycan з екологічним салоном


Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.», офіційний імпортер автомобілів Porsche, розпочинає продаж першого електричного спорткару Porsche Taycan в Україні.

4 вересня 2019 року відбулась світова прем’єра Porsche Taycan, наразі попередні замовлення на модель перевищили кількість у 20 000. 

Першими моделями нової серії стали Taycan Turbo S і Taycan Turbo, які знаходяться на передовому рубежі електромобільності Porsche. Слово Taycan має тюркське походження та приблизно перекладається як «душа енергійного молодого жеребця». Саме ідея сили духу, свободи та потужності закладена у концепції моделей Taycan Turbo S і Taycan Turbo,  найпотужніших моделей серед усіх автомобілів виробника спорткарів.

Вперше в моделі Porsche Taycan було представлено салон із екологічних матеріалів – всі деталі інтер’єру вироблені з перероблених матеріалів.

Час зарядження акумулятора від 5% до 80% становить 22,5 хвилини, а максимальний рівень витрати енергії на підзарядку – 270 кВт. Водії Porsche Taycan зможуть зручно заряджати свої автомобілі вдома від мережі зі змінним струмом потужністю до 11 кВт.

Зацікавлення у моделі пов’язане із зростанням соціальної та екологічної свідомості та інноваціями, які несе ера електрифікації.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь