Спецпроєкти

Чому варто ходити на шопінг із вогнегасником


Кожен з нас, купуючи напої в кафе, звертав увагу на надписи на кришці чашки з чаєм чи кавою. Ба більше, інколи ми помічаємо «Обережно, гаряче!» чи «CAUTION! HOT!», коли вже схопимося за гарячу склянку. Тоді ми зарікаємося наступного разу бути уважнішими.

Але що робити, коли знижки на улюблені бренди прямо вогонь? Коли ти згораєш від інтересу все переміряти й оновити гардероб? Ще у шкільні часи нас навчили, що вогонь можна приборкати за допомогою вогнегасника. Мабуть, саме цим принципом керувалася команда мережі аутлетів брендового одягу Orange Club Outlet, запустивши нову рекламну кампанію «ВОГОНЬ».

Марія Розпутна, маркетинг-директор мережі:

«Аутлети за шаблоном – це доступно і якісно, а у нас це все ще вогненно, запально і весело. В нашій мережі кожен клієнт може «позависати» й обрати собі круті речі».

Нова рекламна кампанія буде реалізована через активності в магазинах і торгових центрах Києва. Відтепер свої покупки в мережі ти можеш забрати в термостійкому пакеті з наклейкою «CAUTION! HOT!». І щоб кожен клієнт пам’ятав про «вогняну» акцію, весь персонал носитиме фірмові червоні пов’язки чергових, щоб стежити за пожежною безпекою в магазинах. Також у магазинах будуть організовані спеціальні зони з вогнегасниками, де ти зможеш зробити палкі фото для свого Instagram.

Але це ще не все, бо що то за акція без розпродажу? До питання знижок команда теж підійшла «з вогником». Уже із 6 вересня у всіх магазинах мережі діятимуть кілька пропозицій:

  • принеси вогнегасник в один з магазинів і купуй речі зі знижкою 10%;
  • покажи на касі посвідчення співробітника пожежної служби і також отримай знижку;
  • шукай по всьому Києву, а особливо біля торгових центрів, де розташовані магазини, спеціальні QR-коди із зображенням вогню, скануй і приходь за персональною знижкою в один із магазинів.

Окрім цього, організатори збираються проводити вогняні вечірки. І перша з них пройде вже 20 вересня у ТЦ GORODOK GALLERY, що на проспекті Степана Бандери. Подробиці у Facebook-івенті вечірки.

Діма Яцина, креативний директор агентства Patsany:

«Простою ідеєю, що приправлена абсурдом, ми хотіли показати, що луки в «Оранж» дуже гарячі, навіть небезпечно гарячі, настільки гарячі, що іноді їх варто загасити!»

Магазини мережі можна знайти за адресами:

  • ТЦ GORODOK GALLERY, проспект Степана Бандери, 23, Київ;
  • ТЦ ACADEM CITY, проспект Академіка Палладіна, 16, Київ;
  • МАРКЕТ-МОЛ «ДАРИНОК», вулиця Біломорська, 1, Київ;
  • БЦ «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ», вулиця Євгена Сверстюка, 2а, Київ;
  • ТРЦ «РайON», вулиця Миколи Лаврухіна, 4, Київ;
  • ТЦ «ПАРАЛЕЛЬ», вулиця Олександра Мишуги, 6, Київ;
  • ТРЦ «ТЕРМІНАЛ», вулиця Київська, 316, Бровари.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь