Спецпроєкти

У показі на Тижні моди в Нью-Йорку вперше візьме участь 9-річна дівчинка на протезах


Девʼятирічна Дейзі-Мей Деметре з Бірмінгема, якій ампутували обидві ноги в ранньому дитинстві, пройдеться подіумом на Нью-Йоркському тижні моди. Дейзі буде першою дитиною без обох ніг, яка візьме участь в офіційному показі Тижня моди в Нью-Йорку.

Батько Дейзі повідомив журналістам, що донька хоче стати прикладом для інших людей, які зазнали ампутації. Дейзі народилася з фібулярною гемімелією, за якої в нозі відсутня частина або вся мала гомілкова кістка, що призвело до ампутації обох ніг.

Дівчинку обрали для участі в показі Lulu et Gigi Couture після того, як засновниця бренда побачила її дефіле в Лондоні, адже Дейзі вже співпрацювала з Nike, Boden і Matalan, брала участь у Дитячому тижні моди.

Коли поширилася новина про те, що Дейзі братиме участь у показі Нью-Йоркського тижня моди, її запросили також на Тиждень моди в Парижі 26 вересня.

«Добре, що вона зробить це першою, але я сподіваюся, що згодом діти з ампутацією робитимуть таке постійно. Це не має вас зупиняти. Це, безумовно, не зупиняє Дейзі. Вона перебуває у кращій формі, ніж більшість дорослих чоловіків, яких я знаю», – додав батько дівчинки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь