Спецпроєкти

Instagram випустив серіал про булінг. Режисером став Джона Гілл


Компанія Facebook, що володіє соціальною мережею Instagram, у межах своїх кампаній проти булінгу профінансували документальний серіал «Без фільтрів» (Un-filtered) режисера Джони Гілла. Героями чотирисерійного проекту стали підлітки і молоді люди віком до 25 років. У коротких відеороликах, опублікованих на сервісі IGTV, вони розповідають про те, як ставали жертвами булінгу або самі брали участь у цькуванні в інтернеті або в реальному житті.

Чотири епізоди «Без фільтрів» вийшли 18 вересня на сервісі IGTV Instagram у мобільному додатку та в інтернеті. У серіалі, що не має сценарію, Гілл опитує молодь у віці 13–25 років. Хлопці та дівчата діляться спогадами про те, як вони були жертвами чи винуватцями знущань в інтернеті та в реальному житті. Сам режисер має досвід як жертви, так і винуватця булінгу.

«Участь у цьому проекті – неймовірний досвід. Я намагався створити таке середовище, у якому молодих людей почують. Хотілося б, щоб така платформа, на якій можна почути про страждання та досвід інших людей, існувала, коли я ріс. Сподіваюся, що цей проект надихне молодих людей ділитися своїми історіями, почуттями і не почуватися самотніми», – сказав Гілл.

Серіал покликаний привернути увагу до образ і булінгу в соцмережі, з якими активно бореться адміністрація сервісу.

Проект має збільшити інвестиції Instagram у політику запобігання та попередження булінгу, що передбачає використання штучного інтелекту для виявлення та видалення «жорстокого» вмісту. Instagram запроваджує нові функції, спрямовані на боротьбу із цькуванням в інтернеті. Соціальна мережа попереджатиме про образливі коментарі й публікації, а також дозволить обмежити коло коментаторів, не повідомляючи про це хейтерам. Також соціальна мережа тестує можливість приховувати кількість лайків під постами.

Епізоди можна переглянути на офіційному профілі Instagram.

Акторські ролі Джони Гілла охоплюють фільми «Вовк з Уолл-стріт» «21 Jump Street» та Superbad. А нещодавно відбувся і його режисерський дебют – у фільмі «Середина 90-х», що розповідає про дитинство в Америці 1990-х  років.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐