Спецпроєкти

YouTube створив окремий веб-сайт для дітей YouTube Kids. Навіщо і чим він відрізняється від «дорослого»


Найбільш відданими користувачами YouTube є діти та підлітки, які до того ж створюють власні канали та мають по сотні тисяч, а то й мільйонів підписників. Однією з проблем YouTube є те, що поширюваний  контент може містити неприйнятні для певного віку теми чи сцени, а також багато «хейтерських» коментарів, що впливають на дитяче сприйняття себе та світу. Щоб  захистити юних користувачів від відеороликів сумнівного змісту, YouTube ще в лютому 2015 року створив відеододаток для Android та iOS – YouTube Kids. Він має вберегти дітей від шкідливого контенту й неадекватних коментарів.

Декілька днів тому Google повідомив про запуск уже повноцінної веб-версії для дітей. Компанія Google завжди наполягала на тому, що звичайна версія YouTube не призначена для дітей, утім раніше не пропонувала веб-версію існуючого додатка YouTube Kids, що обмежує вміст залежно від віку та відключає певні функції, такі як коментування.

Так, для веб-версії YouTube налаштував різний контент для окремих вікових груп: для дітей дошкільного віку (до 4 років), молодших (5–7 років) і старших (8–12 років). Раніше YouTube Kids пропонував уміст для двох вікових груп: до 8 років і 9–12 років. Для кожної з вікових груп підбиратимуть відповідний контент. Наприклад, для малюків – відео, що стимулюють творчість, грайливість і навчання. Учням молодших класів показуватимуть ролики за інтересами, пісні й мультфільми. Дітям 8–12 років будуть доступні музичні кліпи, ігри, сімейні блоги, наукові відео тощо. Дорослі зможуть налаштовувати додаткові обмеження на канали та колекції роликів.

Незважаючи на оновлення, YouTube уточнює, що компанія не переглядає відеоролики вручну. «Наші системи наполегливо працюють над тим, щоб вилучити вміст, неприйнятний для кожної із цих вікових категорій, але не всі відео були переглянуті», – повідомляють розробники.

Перейти на сайт YouTube Kids можна тут: youtubekids.com.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Bershka створила колаборацію з Біллі Айліш

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь