Спецпроєкти

У Києві відкриють Алею пам’яті жінок, загиблих за свободу і незалежність України


З ініціативи організації «Жіночий ветеранський рух» у п’ятницю, 18 жовтня, о 9:30 в сквері на проспекті Правди, 76 відбудеться відкриття Алеї пам’яті жінок-захисниць, загиблих за свободу і незалежність України.

Про це повідомила міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда: «Завтра о 9:30 на проспекті Правди в Києві ми будемо висаджувати першу в столиці Алею пам’яті жінок-захисниць. В пам’ять про всіх наших посестр, в пам’ять про Яну Червону, Настю Вітовську, Сабіну Галицьку, Ірину Шевченко,..про всіх наших дівчат».

«Уже шостий рік в Україні триває війна з Росією. Щодня гинуть сини і дочки України, захищаючи цілісність нашої держави. Жіночий внесок у війну певний час залишався непомітним. Але кількість загиблих у війні жінок тільки підтверджує, що подвиг не має статі. Тому представниці «Жіночого ветеранського руху» ініціювали створення Алей пам’яті», – зазначили в організації.

У 2019 році одна з таких алей була вже відкрита в Краматорську. Для алеї висадили 13 декоративних яблунь в пам’ять про жінок, які віддали свої життя за свободу і мир в Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь