Спецпроєкти

Мріяли про власний мурал? У Києві стартував всеукраїнський онлайн-конкурс кращих графіті


Сучасні міста вже не можна уявити без яскравих муралів, які прикрашають та оживлюють стіни міського простору. Стріт-арт як напрям міського мистецтва вийшов на новий рівень, та став вже легітимною частиною міського простору в Україні.

Мурали, величезні малюнки на стінах будинків, тепер сприймаються вже не як акт вандалізму, але як справжні мистецькі об’єкти, які перетворюють «сірі» простори житлових масивів та індустріальних промзон на цікаві локації для туризму та відеозйомок.

Серед українських стріт-майстрів муральне мистецтво сприймається як своєрідний перформанс, який не тільки збагачує міський код, але й може бути інструментом для соціальних змін, рупором для нових ідей. Якщо ви давно хотіли, щоб ваш проект став частиною вуличного простору Києва, то компанія vivo організувала таку можливість.

6 жовтня 2019 року о 14:00 на Хрещатику відбувся перший етап vivo Ukraine Graffiti Master Challenge – першого в Україні челенджу з стріт-арту з двох етапів.

На першому етапі учасники малювали графіті на спеціально встановлених стендах, у VR-окулярах. На відкритті також пройшов майстер-клас відомого стріт-митця Олександра Корбана.

Всі учасники першого етапу арт-челенджу мали змогу отримати футболки з надрукованими на них авторськими графіті та інші призи, а перші 100 учасників отримали напої від партнеру проекту Redbull. У спеціальній тестовій зоні відвідувачі ознайомилися з новими моделями смартфонів vivo, серед них – флагман vivo NEX3.

Всеукраїнський онлайн-конкурс кращих графіті

З 6 по 25 жовтня 2019 року проходитиме другий етап челенджу – всеукраїнський онлайн-конкурс кращих графіті під назвою «Стань героєм vivo!». Усі, хто хочуть взяти участь у конкурсі, мають зареєструватися на сайті.

Реєстрація доступна з 6-го жовтня. Для участі потрібно буде завантажити на сайт фотографії своїх найкращих графіті-робіт. Переможе той, за чиї роботи найбільше проголосують українці.

Переможці конкурсу отримають флагманські моделі смартфонів vivo. Автор найкращого графіті отримає у винагороду два смартфони vivo NEX3, та можливість створити разом з українським стріт-майстером та автором багатьох київських муралів Олександром Корбаном графіті на одному з будинків у центрі Києва.

Гайда ж малювати і вигравати!

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь