Спецпроєкти

Книга дня: перший англомовний путівник в IT-cферу України «Awesome Digital Ukraine»


«Awesome Digital Ukraine» – перша книга про внесок українців у розвиток IT з’явилася у попередньому продажу. Книжка стане сьомою книгою серії «Awesome» від видавництва Основи.

Книга розповість про зародження та розвиток ІТ-індустрії України; про українських геніїв комп’ютерних наук та технологій, та про їх спадщину, що сприяла створенню одного з найбільших цифрових центрів у світі. Наприклад,

  • Чи знали ви як українські інженери розробили перший у Європі цифровий комп’ютер у Феофанії, під Києвом, у 1951 році?
  • Чи відомо вам, що саме українці створили прототип Інтернету у 1964 році, поки американці лише розробляли мережу ARPANET, а у найбільших містах України вже у 1980-х роках було побудувано масштабні центри обробки та аналізу даних?

Зрештою, після того як Україна здобула незалежність, нинішнє покоління IT-cпеціалістів нарешті має можливість успішно експортувати свої технології у світ.

У книжці будуть розділи про історію, сучасний стан IT-бізнесу, вплив діджиталу на політику та економіку України, а також про IT-освіту. Видавці переконані, що путівник зацікавить майбутніх інвесторів, а також стане чудовим подарунок для бізнес-партнерів.

«Це буде перша книжка про внесок України у світовий розвиток цифрових технологій. Українцям є чим пишатися і що показати світу. Це також буде видання про те, як українці стали частиною глобальної діджитал цивілізації, незважаючи на війну, корупцію і брак довіри», – розповідає Андрій Кириленко, професор фінансів у Кембриджі й автор ідеї створення книги.

Серію англомовних путівників Україною «Awesome» започаткували у 2012 році за ідеї Дани Павличко та Анни Копилової. У серії є видання: «Awesome Lviv», «Awesome Odesa», «Awesome Dnipro», «Awesome Kharkiv» та «Awesome Ukraine».

«Awesome Digital Ukraine» з’явиться у продажу 14 листопада. Попереднє замовлення на книжку уже можна зробити на сайті видавництва «Основи».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь