Спецпроєкти

Рейтинг дня: найнудніші міста Європи


Фахівці сервісу Aviasales опитали в соцмережах тисячу користувачів і з’ясували, в яких містах пройшов їхній найбільш нецікавий відпочинок. Публікуємо рейтинг, який доречніше назвати антирейтингом.

На першому місці опинилася столиця Фінляндії, за яку проголосувало 30% респондентів. За словами туристів, що побували в Гельсінкі, «там часто погана погода, мало пам’яток і за тиждень можна скучити за домівкою».

У список увійшло вісім міст:

  1. Гельсінкі
  2. Братислава
  3. Карлові Вари
  4. Мюнхен
  5. Варшава
  6. Піза
  7. Вільнюс
  8. Мінськ

Чверть респондентів визнала нудною відпустку в Братиславі через нецікаві пам’ятки, несмачну їжу та дорогі сувеніри. У Карлових Варах, на думку частини опитаних, мало розваг для туристів. Десять відсотків розчарувалося в Мюнхені. Деякі туристи поскаржилися, що тут «після восьмої вечора нікуди піти, крім пивних барів».

7% зазначило, що від Варшави очікували більшого: «Виявилося, що це нудне, сіре місто з мінімальною кількістю культурно-історичних об’єктів». При цьому інші туристи спростували це. На їхню думку, столиця Польщі – це чудова зупинка для подальшої подорожі по Європі.

5% запевнило, що не повернуться в Пізу, де «крім вежі, немає на що подивитися». Однак ці ж респонденти зізналися, що місто доволі спокійне, симпатичне й значно дешевше, ніж Венеція.

У Вільнюсі, столиці Литви, туристи нудьгували вечорами й не знали, чим себе зайняти, а в Мінську, білоруській столиці, зауважили, що тут не вистачає якоїсь родзинки.

Гельсінкі
Гельсінкі
Братислава
Братислава
Карлові Вари
Карлові Вари
Мюнхен
Мюнхен
Варшава
Варшава
Піза
Піза
Вільнюс
Вільнюс
Мінськ
Мінськ
01/8
Гельсінкі
Братислава
Карлові Вари
Мюнхен
Варшава
Піза
Вільнюс
Мінськ

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь