Спецпроєкти

Жодних наліпок з Аліекспрес: київська мережа студій створила колекцію малюнків для манікюру


15 жовтня київська мережа студій манікюру Bunny nail cafe презентувала тематичну виставку авторських малюнків на нігтях. Мета — довести, що манікюр може бути не лише набором стандартних наборів кольорів та наклейок, а й мистецтвом, що може чудово репрезентувати особистість жінки. Розповідаємо, як Bunny прийшли до цієї ідеї та як їм допомогла художниця Світлана Гриб.

Тренд на персоналізований унікальний манікюр вже давно захопив професійні студії та інстаграми майстрів. Тепер на противагу пофарбованим в усі кольори веселки нігтям та матовому манікюру прийшов набір наклейок. Метелики, квіти та рослини, написи, абстрактні фігури — замовити стандартний пакет наклейок з AliExpress може будь-хто, як і навчитися його клеїти на основу. Як результат — хороша ідея розбилася об каміння дешевої та тривіальної реалізації.

Мережа студій Bunny nail cafe вирішила підійти до питання з іншого боку. «Артпроєкт — це новий етап не лише для нашої компанії, а й для розвитку нейл-індустрії загалом. П’ять років ми старанно працювали над створенням незвичайного сервісу, і сьогодні все вдалося», — прокоментувала співзасновниця Bunny nail cafe Антоніна Кроливець.

01/6

Не просто наклейки, а нейл-арт. Не одна і та сама трояндочка, а авторський малюнок від художниці. Для цього вони звернулися до української ілюстраторки та художниці Світлани Гриб, відомою за співпрацею із фестивалем «Французька весна» та арткнижкою для дітей «Мій віммельдень»

Для нейл-артколекції Bunny обрали життя сучасної жінки, якій щодня доводиться гармонійно поєднувати побутову рутину та прекрасне. Малюнки, які вони розробили із Світланою Гриб, поєднують у собі риси повсякденного та святкового стилів, тому пасують не лише для особливих подій, а й на щодень. Серед зображень є пейзажі, елементи їжі (авокадо підходить не лише для тостів!), містичні кристали та образи, урбаністичні мотиви та символи. Насправді втілення подібного проєкту не на полотнах, а нігтях — унікальний випадок.

«Нігті як полотно в нашому світі – це щось надзвичайне. У тебе дуже мало простору для творчості, а тут, склавши пальці разом, можна спостерігати повноцінну картину, що має сенс», — розповіла Світлана.

На презентації 15 вересня відвідувачки дізналися більше про кожну із серій малюнків та обговорили їх з авторами ідеї на приємній коктейльній вечірці. Серед гостей були Дар’я Кольцова, Маша Виноградова, Маруся Якименко, Ольга Сафіна, Наталя Калініна, Валентина Пугачова та інші.

01/7

Та на презентації цього нейл-арт проєкту все не закінчується. Мережа студій Bunny nail cafe пропонує кожній клієнтці зробити манікюр з малюнками Світлани Гриб. Прикрасити нігті пейзажами та містичними кристалами можна за адресою: 

Проспект Григоренка, 20
Вулиця Саперно-Слобідська, 10
Вулиця Закревського, 103

01/4
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь