Спецпроєкти

У Google Maps з’явилися голосові інструкції для незрячих


Для 36 мільйонів незрячих людей по всьому світу та для 217 мільйонів тих, хто страждає від тяжких порушень зору, дістатися до незнайомого місця може бути великою проблемою, особливо в умовах ритму та інфраструктури мегаполісу. Поїхати в будь-яке нове й незнайоме місце може бути не надто безпечним досвідом, якщо немає того, хто б супроводив у дорозі.

У день Всесвітнього дня зору компанія Google повідомила про нові можливості навігаційної програми Google Maps, у якій тепер є нові фунції для незрячих і людей з порушеннями зору.

Тепер Google Maps надає більш детальні голосові інструкції, які підказують людині з порушеннями зору, чи вона правильно обрала маршрут і напрям, а також як далеко до наступного повороту або перехрестя.

Такі деталізовані оновлення не лише допомагають людині з вадами зору дістатися від пункту А до пункту В, але й можуть надати їй більшої впевненості та зменшити тривогу, якщо вона подорожує сама.

Для цього потрібно в налаштуваннях «Навігація» в меню «Параметри ходьби» увімкнути функцію «Детальне голосове управління». Поки що голосові підказки доступні лише англійською та японською, проте в Google повідомили, що вже працюють над підтримкою інших мов.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь