Спецпроєкти

Конкурс для учнів 9-11 класів. Запости фото в Instagram і виграй подорож до Швейцарії


Гарна новина для українських школярів, які бачать себе в туризмі, готельно-ресторанній справі чи кулінарії! Учні 9-11 класів мають шанс на двотижневу подорож до Швейцарії.

Поїздку організовує Swiss Education Group, група спеціалізованих шкіл у Швейцарії, що пропонує престижну освіту у сфері туризму, кулінарії, а також у готельно-ресторанній справі.

Переможці пройдуть двотижневе навчання у Swiss Hospitality Camp (1 місце), де на них чекатимуть майстер-класи, лекції, відвідування готелів та ресторанів або кілька днів з екскурсією у п’ять провідних університетів і кампусів Swiss Education Group (2 і 3 місце).

Для участі в конкурсі потрібно:

а) зареєструватись на сайті та отримати посилання на скачування фотографій і логотипів університету Hôtel Institute Montreux;

b) вигадати та створити класний діджитал-постер на тему «Моє життя та майбутня кар’єра з Hôtel Institute Montreux» (Примітка: Hôtel Institute Montreux – одна з найкращих готельних шкіл Швейцарії). Для цього учасник має уявити своє навчання в кампусі та кар’єру після закінчення університету Hotel Institute Montreux і проілюструвати це в будь-який спосіб. Постер може бути у вигляді фото, колажу, відео, банеру, гіфки тощо, але обов’язково використати логотип університету;

c) до 30 листопада запостити свою роботу в Instagram (профіль має бути відкритим, щоб журі побачило роботу), додавши хештеги #swisseducated, #seg_конкурс і #швейцаріязакрок.

30 листопада о 12:00 за київським часом 10 робіт з максимальною кількістю лайків потраплять у фінал і відразу ж отримають сертифікати про участь від Hotel Institute Montreux. Далі журі з університету вибере трьох переможців.

Бажаємо лайків учасникам!

01/4

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь