Спецпроєкти

Кожному чоловіку – по бороді та стрижці: у Києві відкрився найбільший український барбершоп 


28 вересня у Києві відбулася вечірка-відкриття нового барбершопу BORODACH. Він входить до холдингу Sam Family, який заснував Сем Барекзай. Його перукарні працюють у трьох містах України та щорічно обслуговують понад 10 000 чоловіків. Новий барбершоп на Подолі – це найбільша перукарня в країні. Її площа – 350 кв.м. Розповідаємо, чим ще цікава нова локація.

У день відкриття до нового простору на Набережно-Хрещатицькій, 25 приїхали не лише відомі українські барбери, а й зірки шоу-бізнесу та постійні відвідувачі мережі перукарень. Окрім безпосередньої презентації BORODACH, на відвідувачів чекала виставка ексклюзивних автомобілів преміумкласу та вечірка. Також гостям презентували фірмовий бренд-кар холдингу Sam Family, який вже скоро «ганятиме» по Києву. 

01/5

 

Найбільший у країні барбершоп має 15 перукарських крісел. Серед них – і дитячі, тож BORODACH може стати місцем для імпровізованого дня батька і сина. 

«Відповідальність – наріжний камінь наших барберів. Вони створюють тренд та йдуть за ним. Дотримання субординації для майстра і для мене дуже важливе. Я вважаю, що з гостями потрібно спілкуватися шанобливо і в жодному випадку не "тикати" при першій зустрічі», – поділився своїм баченням засновник і власник барбершопу Сем Барекзай.

VIP-гостям пропонують підстригтися на спеціальній локації з окремими душовою і санвузлом. Вона створена із благодійною ціллю. Стригти в ній буде сам власник BORODACH, а  послуги не матимуть фіксованої вартості. «Уся сума піде в благодійний фонд “Перша Асоціація барберів України”, який допомагає дитячим будинкам Києва та Київської області», – пояснив своє рішення Сем. 

01/6

Також барбершоп надаватиме послуги з догляду за нігтями. Засновники відкидають гендерні стереотипи, тому пропонують відвідувачам зробити манікюр та педікюр. «Я вам скажу більше: ми ще плануємо запустити послуги масажу. А чоловікам з упередженнями я пораджу стати сучаснішими та полюбити себе від кінчиків пальців і аж до голови», – розповів Барекзай. 

Ще одна незвичайна послуга, яку досі ми могли бачити тільки в старих американських стрічках, – чистка взуття. Гостям пропонують професійний догляд за взуттям з різноманітних матеріалів, зокрема натуральних. 

І наостанок: ціни на стрижки для батька чи сина стартують від 550 грн., на стрижку бороди – від 300 грн, а «королівське гоління» коштуватиме 550 грн.  Дізнатися про всі послуги, записатися та стежити за новинами BORODACH можна на їхньому сайті. Також ви можете завітати в чоловічу перукарню без попереднього запису за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 25.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь