Спецпроєкти

Ектор Хіменес-Браво та Діма Борисов розкажуть про ресторанні тренди у 2020-му


Міжнародна освітньо-консалтингова компанія «Бізнес-Конструктор» збирає кращих експертів ресторанної сфери на «Всеукраїнський ресторанний саміт», аби всі охочі могли перейняти їхній успішний досвід.

«Всеукраїнський ресторанний саміт» – унікальне edutainment-захід від міжнародної освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор», присвячене специфіці українського ресторанного бізнесу. 

Саміт пройде 17 жовтня у Pochayna event hall. Головний меседж івенту: «Швидкий або мертвий: як рестораторові бути в тренді у 2020 році?».

Якими будуть успішні ресторани у 2020 році? Що потрібно, щоб клієнти ставали амбасадорами бренду? Як збільшити маржинальність і знизити витрати? Як усі факапи обернути собі на користь? Як ефективно використовувати digital для розвитку ресторану?

Відповіді на всі ці запитання, а також на всі інші даватимуть ресторатори, шеф-кухарі та ведучі кулінарних шоу: Ектор Хіменес-Браво, Дмитро Борисов, Дмитро Запорожець, Євген Клопотенко, Єлизавета і Тетяна Глинські, Кирило Куницький, Максим Храмов, Олександр Мусатов, Вадим Бортник.

Також у події візьме участь секретний спікер, чиє ім’я стане відоме напередодні самого саміту.

Так, телеведучий, шеф-кухар і ресторатор Євген Клопотенко розповість про роль соціальних мереж у становленні ресторатора, ресторатор Діма Борисов – про факапи, Дмитро Запорожець поділиться мантрою на успіх, розвиток і щастя, телеведучий і шеф Ектор Хіменес-Браво розповість про авторську систему запуску ресторанів на прикладі ресторанів BAO та NĂM, а генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський – про майбутнє доставки їжі.

Квитки можна придбати тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь