Спецпроєкти

Сінгапур – перша у світі країна, яка заборонить рекламу солодких напоїв. Навіщо?


Сінгапур стане першою в світі країною, яка повністю заборонить рекламу напоїв з високим вмістом цукру. Про це повідомив старший міністр охорони здоров’я Сінгапуру Едвін Тонг.

Регулярне вживання солодких газованих напоїв сприяє формуванню ожиріння, а також підвищення рівня інсуліну, що призводить до резистентності до інсуліну. Це в свою чергу може викликати безліч захворювань від діабету до раку.

За словами Тонга, виробникам заборонять рекламувати напої у всіх ЗМІ, в інтернеті, на радіо і телебаченні. Новий закон торкнеться солодких безалкогольних напоїв, соків, йогуртів та розчинної кави. Також Тонг розповів про інший закон, що вимагає вказувати вміст цукру в напоях.

Заборона набуде чинності у 2020 році. Обидва закони – лише перші кроки держави по боротьбі з діабетом. Далі країна може ввести акциз на солодкі напої або зовсім заборонити їх продаж.

Рівень ожиріння в Сінгапурі зростає з 1990-х років: за даними Міжнародної федерації діабету, в 2017 році майже кожен сьомий дорослий житель держави страждав на діабет.
Перед прийняття закону Міністерство охорони здоров’я провело опитування, яке виявило, що понад 70% респондентів погодилися, що рекламу солодких напоїв варто заборонити.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎