Спецпроєкти

Сюжет залежить від твого свайпу. Tinder випустив першу серію свого інтерактивного серіалу


Tinder випустив першу серію свого інтерактивного серіалу Swipe Night. В ньому потрібно приймати рішення за допомогою свайпів, які будуть змінювати сюжетний хід оповіді.

Цієї неділі Tinder випустив перший епізод свого інтерактивного серіалу Swipe Night. Дія розгортається в світі, на який насувається апокаліпсис. Глядачам потрібно приймати рішення, які вплинуть на розвиток сюжету. Наприклад, допомогти пораненому або ігнорувати його.

На прийняття рішення у глядачів є лише 7 секунд – повторити ситуацію не можна. Після кожної серії обрані варіанти з’являтимуться в профілі користувача. Їх зможуть бачити потенційні партнери.

Swipe Night буде виходити в США по неділях. Кожна п’ятихвилинна серія виходитиме для користувачів Tinder з 18:00 год до опівночі.

Творці серіалу зазначають, що це сприятиме кращій комунікації між «метчами». «Іноді в Tinder не знаєш з чого починати розмову», – сказала Дженні Кемпбелл, головний директор з маркетингу компанії Tinder. «Оскільки ви зараз пережили такий спільний досвід, вам буде про що поговорити. Ідея апокаліпсису ж виникла тому, щоб звернути увагу на те, що відбувається у світі (everything’s just a little bit too crazy)».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎