Спецпроєкти

В Україні запустився Uber Movement, який розраховуватиме середній час пересування по місту. Навіщо?


Американська компанія Uber 1 жовтня запустила безкоштовний інструмент Uber Movement в Україні, повідомили в її прес-службі. Uber Movement показуватиме середній час пересування з одного пункта в інший на основі даних усіх поїздок з Uber.

Uber надаватиме анонімні дані київській владі, щоб допомогти в організації громадського транспорту. Йдеться про веб-сайт, на якому збиратимуть та показуватимуть інформацію про ситуацію на дорогах в режимі реального часу. Це допоможе керівництву міста, урбаністам, громадськості краще розуміти транспортні потреби міста, та покращити інвестиції в інфраструктуру міста.

Uber Movement в Києві запущений в тестовому режимі, поки доступний лише показник «Швидкості». Такі показники як «Час у дорозі» (Travel Times) і «Нова мобільність» (New Mobility) зароблять пізніше.

Дані з розділу Speeds (Швидкості) надає зведені історичні дані про швидкість уздовж сегментів вулиць для окремих столичних районів. Наразі історичні дані про швидкості наявні за період з січня 2018 року по червень 2019 року.

«Запуск Uber Movement в Києві - це ще одна можливість допомагати розвиватися містам, вирішувати питання транспортних перевезень і потреб міських систем», - зазначив Джеймі Хейвуд, регіональний менеджер Uber, Великобританія, Північна і Східна Європа.

Uber Movement працює, окрім Києва, у дев’яти містах Європи: Амстердам, Брюсель, Лідс, Лондон, Брістоль, Вест Мідланд, Манчестер, Париж та Стокгольм.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь