Спецпроєкти

Нарбут, Малевич, та перші срібні монети: у Києві відкриється виставка на залізничному вокзалі


З нагоди Дня залізничника 14 листопада на станції Київ-Пасажирський відкриється мультимедійна інтерактивна виставка Ukraine WOW– присвята та гімн Україні, її фантастичній красі та неймовірним людям. Проект, про все найкраще, що є в України.

Виставковий простір розміщуватиметься біля 14-ої колії у приміщенні колишнього багажного відділення, яке не експлуатувалося з 2000-х років.

Виставка займатиме площу в 3000 квадратних метрів, та презентуватиме 7 тематичних блоків, які «знайомлять глядача з Україною так, ніби він подорожує нею в потязі», пише Олександр Тодорчук, партнер агенції Gres Todorchuk. «Ukraine Wow – це спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, яка вона прекрасна. І нарешті усвідомити, що Україна може бути вау тільки за однієї умови. Якщо ти – вау».

Серед експонатів та інсталяцій: інсталяції з найвизначнішими туристичними локаціями України, оригінал унікальної абетки Георгія Нарбута 1917 року, та останнього автопортрету Казимира Малевича, мазанки, найпотужніша доменна піч у Європі – «дев’ятка». Тут і географія, і культура, і промисловість, історія та багато іншого.

«Виставка Ukraine WOW покликана розповісти про все найкраще, що є в Україні, та надихнути українців більше подорожувати. Центральний залізничний вокзал якнайкраще підходить для такої виставки, адже щодня саме сюди приїжджають і звідси виїжджають тисячі пасажирів», – коментує керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Окрім того, відвідувачі матимуть нагоду озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як наживо тчуть унікальні українські гобелени.

Від Ukraine NOW до Ukraine WOW🇺🇦️Незабутня подорож Україною зі сходу на захід, із півночі на південь, із минулого в майбутнє разом із Укрзалізниця – UkrzaliznytsiaЗ нагоди Дня залізничника, спільно із партнерами – провідними українськими компаніями – даруємо країні унікальну виставку на Центральному залізничному вокзалі Києва. 3000 квадратних метрів. 7 тематичних блоків. Знайомство з Україною так, ніби їдеш із нею в поїзді. Від перших вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря. Від стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту до копії тунелю кохання. Останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка, унікальна абетка Нарбута, рожевий вагон снів і мрій, віртуальні польоти над Батьківщиною-Мати та прогулянки відновленим Невицьким замком і ще багато унікальних експонатів та інсталяцій. Усе це на Інтерактивна виставка Ukraine WOW❗️З 14 листопада. ❗️На 14 колії. ❗️У новому виставкому просторі столиці – Будівлі багажного відділення з рампою

Опубліковано Євгеном Кравцовим Середа, 16 жовтня 2019 р.

Виставка триватиме з 14 листопада до 29 грудня. Квиток коштуватиме 50 грн. Усі кошти від продажу квитків будут спрямовані на соціальні проекти Укрзалізниці.

Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Куратори проекту – Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW – Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка», Expolight, музеї та приватні інституції.

Більше інформації про виставку – на FB-сторінці заходу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь