Спецпроєкти

Інвестиції, школи та українські стартап-єдинороги: нова стратегія UNIT.City в цифрах


UNIT.City – це перший інноваційний парк в Україні та місце, де створюється сприятлива екосистема для розвитку бізнесу у сфері високих технологій і креативних індустрій. Парк є центром інновацій та точкою входу в Україну для інвесторів, партнерів і нових технологій з усього світу. Наразі UNIT.City складають три кампуси, коворкінг Chasopys.UNIT, безкоштовний спортивний комплекс та кілька кав’ярень. 

1 жотвня відбулася презентація нової стратегії парку, де партнери компанії поділилися планами та ідеями щодо розвитку і розширення інноваційного парку. 

Плани на 2021 рік

Як зазначили організатори, зараз будується 2 нових бізнес-кампуси, а також перша черга житлового комплексу – роботи оцінюються в €70 млн. До 2021 року планують відкриття ще 5 нових корпусів. Крім того, стартує будівництво середньої школи на 750 дітей та другої черги UNIT.Home. Бюджет на зведення цих об’єктів €125 млн. 

Планується, що наступного року в інноваційному містечку працюватиме 5 венчурних фондів, 8 лабораторій та 10 акселераторів. Топ-менеджер сподівається, що найближчими роками в UNIT.City будуть проводитися міжнародні заходи такого рівня, як Web Summit, IT Arena, CES та Davos.

Так, до 2021 року загальна сума інвестицій в UNIT.City складе €245 млн. Сам же інноваційний парк повинен збільшитися до 206 тис. м² та стати одним з найбільших у Європі.

«Моя мета – зробити так, щоб в 2025 році, коли буде побудовано 90% UNIT.City, світ цінував Україну вже не за аутсорс, а за високу якість інновацій і стартапів. Я хочу, щоб світ сприймав нашу екосистему як місце, де ідеї виростають у всесвітньо відомі компанії. Місце, де з’являються мільярдні стартапи-єдинороги. Я хочу, щоб наступна Tesla або iPhone народилися саме тут, в UNIT.City», – зазначив CEO UNIT.City Домінік Піоте.

«У UNIT.City буде понад 150 компаній, 1200 студентів, 500 заходів, 10 акселераторів, 8 лабораторій і 5 венчурних фондів».

Відкриття арт-об’єкту «Маяк»

Символом нової ери розвитку інноваційного парку стало відкриття арт-об’єкту «Маяк». Коли настає темрява, з двох боків 60-метрової колишньої заводської труби світло поступово піднімається вздовж об’єкта, запалюючи зверху яскравий промінь. Довжина світлового променя може сягати 100 метрів. «Маяк» – проєкт британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

«Я хотів створити символ об’єднання в історичній для України епосі змін. Символ поваги до минулого, землі, на якій він стоїть, та прагнення до майбутнього. Димохід, який колись символізував українську індустріалізацію, сьогодні за допомогою універсальної мови світла перетворюється на маяк надії», – пояснив художник-інсталятор Себастьян Кайт, який працював над об’єктом.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐