Спецпроєкти

Вечеря з незнайомцями. Що таке 11diners і чому варто відвідати цей захід?


У Києві відбулася вечеря 11diners, на якій 11 незнайомців збираються за одним столом заради живого спілкування, ментальної їжі та гедонізму: простих вишуканих домашніх страв та ідеально підібраного під них вина.

За словами організаторів, мета таких зустрічей — творити живе ком’юніті цікавих особистостей.

«Серед наших гостей люди різних професій та життєвих місій. Вони діляться досвідом та знайомляться одне з одним у затишному офлайні», — кажуть організатори 11diners.

У кожної вечері є певна тема, для висвітлення якої запрошують спеціального гостя. Темою чергової вечері, яка відбулася 6 листопада у QDRO terraced house, стало самосприйняття та любов до себе, шлях до їжі, стосунки з дієтами, алкоголем та спортом.

01/7

Спікеркою вечора стала співвласниця ресторану та спортклубу Smartass Катерина Кузьменко. Катерина запропонувала власний рецепт гармонії в житті: продуктивно працюй, якісно відпочивай, пий якісний алкоголь і щосили займайся спортом. Вечір традиційно почали зі знайомства: кожен гість мав три хвилини, щоб розповісти про себе.

Тетяна Гриньова
видавчиня bit.ua
Запрошення приходять несподівано, за три години ти стаєш частиною нової компанії та йдеш звідти з новими нейронними зв'язками. Навіщо так складно, скажете ви, якщо в місті безліч заходів з різними людьми на різні теми? Але чи давно ви розмовляли із цими різними людьми три години, не відволікаючись на телефон і не нікуди поспішаючи?

Наступна вечеря відбудеться 27 листопада на тему «Музика і місто». Ім’я спікера поки що тримають у секреті, проте вже відомо, що ним стане дівчина, яка збирає містян на симфонічні концерти просто неба. Вона розкаже про те, навіщо слухати класичну музику, що вона дає, як впливає на дітей, що розвиває і яким може стати суспільство, рухаючись у музичному контексті.

01/10

Якщо ви хочете потрапити до списку, з якого буде відібрано 11 незнайомців, — можна написати на сторінку 11diners у фейсбуці або в інстаграмі. Хтозна, можливо саме на цю вечерю ви отримаєте особисте запрошення.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь